Субота, 25 Березня

У Львові закрили ресторан «Дім Легенд»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У вівторок, 2 квітня, у Львові закрився ресторан «Дім Легенд», що на вулиці Староєврейській. Це пов’язано із завершенням дії договору оренди на будинок, де розташовувався заклад, який власник не бажає продовжувати.

Про це повідомив співзасновник «Холдингу емоцій !Fest» Андрій Худо на своїй сторінці у Facebook, передає Твоє Місто.

«Ця легенда, на жаль, припиняє своє існування. Власник будинку має інші плани щодо його використання, і кожен далі йде своєю дорогою. Але легенди мають здатність перевтілюватися, тому ви, можливо, зустрінете частину цієї легенди деінде у Львові», – написав він.

За його словами, декор з фасаду також повністю приберуть.

Піар-менеджерка «Холдингу емоцій !Fest» Оксана Ємець у коментарі Tvoemisto.tv розповіла, що подальша доля проекту наразі невідома – чи він припинить існування, чи переїде в інше місце, але конкретних планів поки що немає.

«Обіцяємо зберегти машину з даху “Дому Легенд”. Подумаємо, чи можемо ще десь її встановити», – каже Оксана Ємець.

Андрій Худо додає, що весь колектив закладу працевлаштований у «Холдингу емоцій !Fest».

Як пише Zaxid.net, власником 4-поверховного будинку на Староєврейській, 48 є громадянин Канади Роман Татарський. Журналістам  не вдалося зв’язатися з Татарським, щоб з’ясувати, як тепер використовуватиметься будинок.

Дім Легенд – легендарна цікава тематична кнайпа Львова. Вже при вході ви бачите її особливість – це і дракон, який щовечора о 21.24 оживає і влаштовує піротехнічне шоу, дихаючи полум’ям, і годинник, який показує найточніший львівський час, і, звичайно, сажотрус. Його розповіді можна слухати годинами.

І одна з легенд, яка пов’язані саме із цим старшиною димарів голосить – якщо взяти його за ґудзик і загадати бажання, то воно має здійснитися. Та, якщо ви не наважились, чи не змогли це зробити через якусь іншу причину, не варто засмучуватись. На даху сидить магічний бронзовий сажотрус, і якщо попасти монеткою йому в капелюх, то ваше бажання здійсниться. І припаркована поруч машина підтверджує, що тут не існує нічого неможливого.

Нагадаємо, !Fest відкрив ресторан на площі Ринок без меню та офіціантів.

«Холдинг емоцій !Fest» відкрив на площі Ринок, 14 ресторан «Дуже високої кухні». У ресторані нема меню, а кухарі готують індивідуальне замовлення. У ресторані нема ані сталого меню, ані звичних кельнерів.