Вівторок, 23 Квітня

У Львові запрацює ресторан без меню та офіціантів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Цими вихідними, 22 грудня, Холдинг емоцій «!FEST» відкриє унікальний проект “Дуже висока кухня” не лише для України, а й для світу. У ресторані не буде ані сталого меню, ані звичних кельнерів, пише прес-служба міста.

В закладі працюватимуть лише кухарі та технічний персонал. Гості замовлятимуть страви, базуючись лише на своїх смаках та бажаннях. Команду кухарів очолюватимуть різні шеф-кухарі в різні дні, котрі пропускатимуть побажання гостей через свої вміння та власний стиль, як музиканти, котрі виконують відомі речі у власній інтерпретації.

Кожен гість може замовити будь-яку страву на свій розсуд.

Так, команди можуть очолювати й гостьові кухарі. Таким чином до Львова приїжджатимуть відомі кухарі на гастролі та готуватимуть бажані страви у своєму стилі.

«Над цим проектом ми працювали декілька років. І це стало можливим лише після створення власної! FEST Школи кухарів, на основі котрої й виросла нова генерація львівських кухарів.

© fest.lviv.ua

«Це – їжа та музика без посередників. Це проект, який творить нову сторінку історії львівської гастрономії і є унікальним не лише для України, а й для світу; швидше гастрономічний експеримент, аніж звичний ресторан», – розповідають у холдингу емоцій !FEST.

У коментарі The Village співвласник !FEST Юрій Назарук уточнив, що ціни на страви можуть варіюватися від 50 до 1000 гривень.”

Кухар спілкується з гостями і визначає, що гість хоче їсти і скільки. Відповідно до кількості і страв, які вони вибрали, кухар орієнтує людину в ціні”, – пояснив Назарук.

У «Дуже високій кухні» почергово працюватимуть випускники «Школи кухарів» компанії. Також планують залучати відомих кухарів на запрошення: «Таким чином до Львова приїжджатимуть відомі кухарі на гастролі та готуватимуть бажані страви у своєму стилі».

Доповнює формат музика: вінілові платівки та рупорна акустика, винайдена у Львові.

Чекають всіх з 22 грудня на стриху площі Ринок, 14 (над Найдорожчою ресторацією Галичини) з 16.00 год.