У Львові заговорили про чергове послаблення карантину: що дозволять

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові на цьому тижні вже можуть послабити карантин через покращення ситуації з коронавірусом. Упродовж тижня комісія із ТЕБ і НС буде перевіряти на готовність до відкриття кінотеатри, дитячі садочки та спортивні школи. Після цього будуть приймати рішення щодо послаблення карантину, якщо ситуація буде задовільною.

Ймовірне послаблення карантинних обмежень у Львові обговорювали на міській комісії з надзвичайних ситуацій, повідомив мер міста Андрій Садовий.

За даними епідеміологів, ріст захворювання на КОВІД-19 у місті йде на спад. Тому якщо ситуація покращиться, у Львові можна буде зняти частину обмежень.

Які заклади перевірять на готовність до відкриття:

  • кінотеатри,
  • театри,
  • концертні майданчики,
  • дитячі садочки,
  • спортивні школи.

Окрім того, у Львові можуть дозволити проводити заходи з дотриманням дистанції 1 особа на 5 метрів квадратних.

“Звичайно працювати вони зможуть лише з дотриманням усіх карантинних вимог. Фізична дистанція та засоби захисту залишаються в пріоритеті для кожного”,– наголосив Садовий

Станом на 7 липня Львівщина – лідер серед регіонів за кількістю виявлених хворих на коронавірус. Загалом в області вже захворіли 6 445 особи, 144 з яких виявили за останню добу.

Нагадаємо, на Львівщині після засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалили рішення частково послабити карантинні обмеження.

З 7 липня обласна комісія ТЕБ і НС дозволила роботу готелів, закладів громадського харчування, спортзалів і фітнес-центрів, а також проведення масових релігійних заходів. Таке рішення комісія прийняла ввечері 6 липня.

Зауважимо, що ці правила дійсні для об’єктів в межах області, але не Львова, де окрема комісія приймає рішення.

Share.