Неділя, 25 Лютого

На Львівщині послабили карантин: дозволено працювати ресторанам та деяким іншим категоріям

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Львівщині після засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалили рішення частково послабили карантинні обмеження.

З 7 липня обласна комісія ТЕБ і НС дозволила роботу готелів, закладів громадського харчування, спортзалів і фітнес-центрів, а також проведення масових релігійних заходів. Таке рішення комісія прийняла ввечері 6 липня.

Готелі, заклади громадського харчування, фізичної культури і спорту зможуть працювати за умови дотримання протиепідемічних заходів та відповідно до рекомендацій головного санітарного лікаря України.

Проведення релігійних заходів дозволено за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.

На наступному засіданні через 7 днів комісія розгляне питання про ймовірність відкриття дитсадків, кінотеатрів і проведення культурно-масових заходів.

Якщо захворюваність буде далі йти на спад, то садочки всіх форм власності можуть бути відкритими в межах наступного етапу послаблення карантинних обмежень.

Заступник голови ЛОДА Іван Собко повідомив, що кожні три дні комісія за участю представників лабораторного центру відслідковуватиме епідситуацію. У випадку погіршення показників захворюваності комісія перегляне свої рішення.

Зауважимо, що ці правила дійсні для об’єктів в межах області, але не Львова, де окрема комісія приймає рішення.

Нагадаємо, ресторанам та фітнес-центрам міста Львова раніше вже дозволили приймати відвідувачів всередині, але з певними обмеженнями.

Львівщина входить у перелік областей, яким міністерство охорони здоров’я рекомендувало 6 липня послабити карантин.