Понеділок, 15 Квітня

У Львові розпочали ремонт частини Личаківської і дороги до Винників

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 27 травня, розпочали капітальний ремонт частини вулиці Личаківської та дороги, що веде до Винників (на ділянці від вул. Букової до межі міста Львова). Замовником робіт є ЛКП «Львівавтодор». На час ремонту відбудуться зміни у русі маршруту № 40.

Роботи на ділянці виконує ТзОВ «Автомагістраль-Південь». Загальна вартість виконання робіт, згідно з договору-підряду, укладеного між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Автомагістраль-Південь» — 160,3 млн грн. Протяжність ділянки, де заплановані ремонтні роботи складає 4,3 км.

Схема дорогу під час робіт та місце ремонтних робіт

Раніше ЛКП «Львівавтодор» оголосив тендер на капітальний ремонт вулиці з очікуваною вартістю 184,5 млн грн. В ході торгів українська компанія ТОВ «Автомагістраль-Південь» виграла тендер в турків ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», запропонувавши 160, 3 млн гривень, що на 24 млн грн менше за початкову вартість.

Що зміниться на вул. Личаківська?

Вулиця матиме дві смуги руху по 3,25 м в обидва боки, тротуари й велосмуги. Крім цього, поблизу Букової збудують новий колектор та реконструюють наявні, замінять ділянки газопроводу. Тут замінять освітлення, встановлять адаптивні світлофори та дорожні знаки, а також нанесуть розмітку. З’являться нові зупинки громадського транспорту. Для безперешкодного і зручного пересування осіб з обмеженими фізичними можливостями, проектом передбачено пониження бортового каменю, позначення наближення до пішохідного переходу та посадкових майданчиків плиткою з тактильним покриттям.

Завершити роботи повинні до кінця 2020 року. Проєкт виготовили в 2019 році у ТзОВ «Науково-виробниче об’єднання Трансінжиніринг».

На час реконструкції громадський транспорт на Винники направлятиметься через вул. Тракт Глинянський та село Лисиничі.

Нагадаємо, частину вул. Личаківська від площі Митної до вулиці Крушельницької капітально відремонтували у 2011 році за 3 млн євро, які надав у кредит ЄБРР. У 2018 році після реконструкції відкрили другу частину вулиці – від Мечнікова до Пасічної.

На 2020 рік заплановано провести ремонт та реконструкцію близько пятидесяти вулиць. Серед великих об’єктів є вулиця Богдана Хмельницького, частина Личаківської, Шевченка, Суботівська та болючу вулицю Степана Бандери.