Середа, 29 Листопада

У Львові розпочали реконструкцію частини вулиці Личаківської: що зміниться

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

2020 рік у Львові багатий на ремонти та реконструкції дорожньої інфраструктури. 1 травня частину вулиці Личаківської протяжністю майже 1 км, на відтинку від Букової до межі міста, закрили на велику планову реконструкцію. А громадський транспорт курсуватиме через вул. Тракт Глинянський та село Лисиничі.

Раніше ЛКП «Львівавтодор» оголосив тендер на капітальний ремонт вулиці з очікуваною вартістю 184,5 млн грн. В ході торгів українська компанія ТОВ «Автомагістраль-Південь» виграла тендер в турків ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», запропонувавши 160, 3 млн гривень, що на 24 млн грн менше за початкову вартість.

Що зміниться на вул. Личаківська?

Вулиця матиме дві смуги руху по 3,25 м в обидва боки, тротуари й велодоріжки. Крім цього, поблизу Букової збудують новий колектор та реконструюють наявні, замінять ділянки газопроводу. Тут замінять освітлення, встановлять адаптивні світлофори та дорожні знаки, а також нанесуть розмітку. З’являться нові зупинки  громадського транспорту.

Завершити роботи повинні до кінця 2020 року. Проєкт виготовили в 2019 році у ТзОВ «Науково-виробниче об’єднання Трансінжиніринг».

На час реконструкції громадський транспорт на Винники відправлятиметься через вул. Тракт Глинянський та село Лисиничі.

Нагадаємо, частину вул. Личаківська від площі Митної до вулиці Крушельницької капітально відремонтували у 2011 році за 3 млн євро, які надав у кредит ЄБРР. У 2018 році після реконструкції відкрили другу частину вулиці – від Мечнікова до Пасічної.

На 2020 рік заплановано провести ремонт та реконструкцію близько пятидесяти вулиць. Серед великих об’єктів є вулиця Богдана Хмельницького, частина Личаківської, Шевченка, Суботівська та болючу вулицю Степана Бандери.