Понеділок, 15 Серпня

У Львові перекрили наступний відрізок Замарстинівської на реконструкцію

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Від 22 лютого до 1 грудня 2019 року перекрито рух транспортних засобів на вулиці Замарстинівській від Липинського до Дашкевича, йдеться на сайті ЛМР.

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», реконструкція вулиці Замарстинівської відбувається поетапно, відповідно розпочинаються роботи на наступному відрізку дороги.

Як пише Zaxid.net, для транспорту перекрили наступний відрізок відрізок довжиною у 300 метрів — це ділянка від вул. Циганівка до вул. Хімічної. Зараз починають демонтаж бруківки та старої трамвайної колії, а також зріжуть дерева. Потім ремонтуватимуть каналізаційний колектор та інші комунікації.

Оранжевим та жовтим – перекриті ділянки. Зеленим – остання ділянка, яку ремонтуватимуть пізніше у році

Першу ділянку вулиці закрили на ремонт у березні минулого року. Дорогу мають відремонтувати до 1 грудня, але окремі її ділянки відкриють для проїзду раніше.

Об’їзд дороги відбуватиметься згідно з розробленою тимчасовою схемою організації дорожнього руху.

Нагадаємо, з 16 лютого 2018 року, ЛКП «Львівавтодор» отримало дозвіл від Державної архітектурно-будівельної інспекції на проведення будівельних робіт на об’єкті «Реконструкція вул. Замарстинівської (від вул. Гайдамацької до вул. Торф’яної)». Виконуватиме роботи ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Ціна договору реконструкції вул. Замарстинівської (від вул. Гайдамацької до вул. Торф’яної)”, який ЛКП «Львівавтодор» уклав з переможцем тендеру ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», — 84 476 020,00 грн. Тривалість будівництва згідно з проектом організації будівництва становить 22 місяці.

Нагадаємо, через реконструкцію площі Двірцевої з 1 березня закриють проїзд приватного транспорту. Перший етап робіт по реконструкції Двірцевої площі розпочнеться вже з 1 березня 2019 року. Рекострукція території триватиме 2 роки – до 2020 року.

Share.