Вівторок, 9 Серпня

Через реконструкцію площі Двірцевої з 1 березня закриють проїзд приватного транспорту

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Перший етап робіт по реконструкції Двірцевої площі розпочнеться вже з 1 березня 2019 року. Рекострукція території триватиме 2 роки – до 2020 року. Про це повідомляє кореспондент 032.ua.

В рамках першого етапу проекту, з 1 березня, роботи проводитимуть на лівій частині і до центральної частини площі. Під час реконструкції перекриють дорожню частину і залишать лише один невеликий проїзд для громадського транспорту. Міські автобуси курсуватимуть за звичною схемою. Водіям приватних автівок до вокзалу під’їжджати не можна буде, проте виключення зроблять для таксі.

Другий етап робіт по реконструкції площі Двірцевої планують розпочати 1 квітня – тоді закриють частину, де розташований Автовокзал. А в рамках третього етапу, з 15 травня, трамваї не курсуватимуть до вокзалу, а розвертатимуться біля депо, що на вулиці Городоцька.

Проектом реконструкції Двірцевої площі передбачено облаштування окремих смуг руху для громадського та приватного транспортів. Вулицю Чернівецьку планують розділити на дві частини з допомогою широкої пішохідної алеї, а замість кільця облаштують сучасний фонтан.

Ліва частина площі Двірцевою буде спеціальною зоною для приватних авто. Також в межах проекту реконструкції планують облаштувати десятки майданчиків для швидкої висадки пасажирів – kiss&ride.

“Тут будуть спеціальні зупинки kiss&ride – поцілував, попрощався і поїхав далі. А якщо водію потрібно надовше залишити авто, то буде можливість заїхати на підземний паркінг,” – пояснив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий.

Зазначимо, замовником робіт є ЛКП “Львівавтодор”.

Нагадаємо, вперше про ремонт Двірцевої площі заговорили ще в 2010 році, напередодні Євро-2012. Проте проект реконструкції розробили лише в 2016 році, візуалізацією зайнялось ЛКП “Інститут просторового розвитку”.

Реконструкцією площі займатиметься ТзОВ “ Онур Конструкціон Інтернешнл”, яке ще 26 вересня перемогло на аукціоні щодо вибору переможця. Загальну вартість капітального ремонту площі оцінили у 165 505 100,10 мільйонів гривень.

Як раніше пояснював кореспонденту 032.ua головний архітектор міста Лева Юліан Чаплінський, реконструкція Двірцевої площі дозволить впорядкувати рух громадського та приватного транспорту, частково розвантажити дорогу. Також в рамках реконструкції площі плануть значно озеленити територію, облаштувати модернізований фонтан та підземний паркінг на 200 місць. Крім того, планують продовжити трамвайне кільце до головного входу залізничного вокзалу.

Share.