Субота, 2 Березня

У аеропорту «Львів» затримали росіянина, який незаконно відвідував Крим

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівські прикордонники не впустили в Україну громадянина Російської Федерації, який незаконно відвідував Крим. Про це повідомили у пресслужбі Західного регіонального управління державної прикордонної служби.

Росіянина затримали у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького. Він прибув в Україну серед пасажирів рейсу з Мінська. Під час оформлення, прикордонники Львівського загону з’ясували, що він порушив українське законодавство, відвідувавши окупований РФ Кримський півострів у липні цього року.

За порушення вимог Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» росіянину заборонили в’їзд в Україну на 3 роки.

У ДПСУ нагадали, що упродовж 2019 року року прикордонники відмовили у в’їзді в Україну понад 7300 громадянам РФ, стосовно яких діяла заборона в’їзду, які перевищили термін перебування в Україні або стосовно яких була інформація про те, що вони незаконно відвідували окуповані території.

Нагадаємо, недавно хасиди-прочани прибули до аеропорту “Львів” рейсом із Лондона авіакомпанії Ryanair. Близько 30 хасидів, які сподівались встигнути безперешкодно в’їхати до України перед забороною, яка анонсувалась з 29 серпня, очікувано затримали.

«Вони пробули у нас цілий день, але ввечері київські равини домоглися, щоб їх таки запустили в Україну. Тобто вони десь є зараз на території України», – повідомила очільниця Львівського аеропорту Тетяна Романовська.