Неділя, 14 Квітня

У 18 парках Львова встановлюють безкоштовні біотуалети

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Протягом цих вихідних та наступного тижня у 18 парках Львова запрацюють безкоштовні біотуалети. Зокрема вже встановили біотуалети в парках «Високий Замок», «На Валах», імені Івана Франка, «700-річчя Львова» та «Замарстинівський».

Також у Парку ім. Франка, парку «На Валах», імені Івана Павла ІІ та парку «Високий Замок» облаштували кабінки для людей з інвалідністю. Всі кабінки нові.

Парк ім. Івана Франка

Раніше біотуалети діяли на постійній основі лише в Стрийському парку і Парку Культури.

Львівське комунальне підприємство “Зелений Львів” та дочірні підприємства уклали відповідні угоди і займаються монтажем.

“Локації та кількість кабінок наразі перебувають в режимі тестування. Ми розуміємо, що якісь локації виявляться вдалими, а якісь доведеться змінити. Десь можливо доведеться додати по кабінці. Наразі ми вивчаємо ситуацію. В ідеалі, протягом кількох років перейдемо на стаціонарні якісні кабіни, під’єднані до мереж. Але наразі важливо вивчити потребу і попит щоб встановити стаціонарні саме там де це потрібно”, – повідомили в Управлінні екології та природних ресурсів департаменту містобудування ЛМР.

Нагадаємо, віднедавна у трьох парках Львова працюють острівці безпеки екстреного виклику допомоги, за допомогою яких перехожі мають змогу викликати на місце поліцію в екстреній ситуації.

Такі острівці з’явились у парку Івана Франка, Парку культури та в парку «Високий замок». Про це йдеться у пресслужбі Львівської міськради.