Субота, 22 Червня

У трьох парках Львова працюють острівці безпеки екстреного виклику допомоги

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У трьох парках Львова цієї весни встановили острівці безпеки, за допомогою яких перехожі мають змогу викликати на місце поліцію в екстреній ситуації. Такі острівці з’явились у парку Івана Франка, Парку культури та в парку «Високий замок». Про це йдеться у пресслужбі Львівської міськради.

«Острівці безпеки служать для повідомлення про надзвичайну ситуацію довкола самого острівця. Якщо у парку стане комусь погано, будуть проблеми з телефоном чи людина буде розгубленою у ситуації — допоможуть острівці безпеки. Коли людина до них наблизиться, вона одразу матиме прямий зв’язок з правоохоронними органами, її одразу почують. Там є дві камери: одна — на якій видно людину, що потребує допомоги, а інша — обертова на 360 градусів, знаходиться зверху, аби оператор міг бачити ситуацію довкола.

Такі острівці безпеки наразі є лише у Львові та в Одесі. Ми обрали для них такі місця, де люди відпочивають, де їм потрібно бути в безпеці. Нам важливо знати, що, у випадку небезпеки, людина зможе повідомити”, — зазначив Юрій Діль.

Аби негайно викликати правоохоронців, на острівці безпеки є спеціальна тривожна кнопка. При натисканні на неї спрацьовуватиме світлова і звукова сигналізація.

В парку Високий замок. Фото: ГО “Зручне місто”

Наразі таких острівців безпеки у місті є 4: 1 — в парку ім. І. Франка, 1- в парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького та 2 — у парку «Високий замок».