Суд зобов’язав знести самовільно добудований поверх торгово-офісного центру на Промисловій

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Як повідомив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач, Львівський окружний адміністративний суд зобов’язав забудовника власним коштом демонтувати самовільно добудований третій поверх будівлі торгово-офісного центру на вул. Промисловій, 60.

«Події навколо цього об’єкта почали розгортатися ще шість років тому. Спочатку все було в межах закону: на орендованій в міста землі один підприємець вирішив збудувати торгово-офісний центр на два поверхи. На це отримав містобудівні умови та обмеження. Взяв собі генпідрядника і почав будувати.

А далі міська інспекція ДАБК зафіксувала під час перевірки, що на Промисловій, 60 «виріс» зайвий поверх. Вперше це сталося в травні 2017 року. Далі був штрафи для замовника і генпідрядника, відтак знову перевірки і фіксація порушень – незаконний третій поверх так і не знесли і будову до законного стану не привели.

Врешті все це діло закінчилося у суді. 2021 року позов подала Галицька окружна прокуратура Львова в інтересах держави в особі Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю та ЛМР. І от 25 липня Львівський окружний адміністративний суд ухвалив рішення: позов задовольнити повністю, третій поверх демонтувати, компенсацію витрат на знесення покласти на замовника будівництва на Промисловій, 60», – зазначив Любомир Зубач на власній сторінці у Facebook.