Четвер, 13 Червня

Не подобаються твої тіктоки — у центрі Львову напали на відомого блогера

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Відомий український блогер Ніколас Карма став жертвою хуліганів. Невідомі хлопці напідпитку образили його та застосували газовий балончик.

Про це інфлюєнсер повідомив у Stories на своїй сторінці Instagram, пишуть Новини.Live.

Невідомі хлопці у стані алкогольного сп’яніння напали в центрі Львова, на площі Ринок на відомого блогера. До Ніколаса Карма підійшли двоє хлопців та заявили про те, що їм не подобаються його ролики через те що блогер нібито “трохи г*йської натуральності”. Хулігани застосували перцевий балончик.

Карма був вимушений звернутися до поліції та швидкої допомоги.

Згодом блогер вийшов на зв’язок із шанувальниками і повідомив, що після вчорашнього інциденту у нього досі пече горло, ніс та очі. Він також подякував небайдужим українцям за допомогу. Карма повідомив, що правоохоронцям швидко вдалося встановити особи злочинців.

“Вчора, коли це сталось, я побачив, що народ готовий заступитись одне за одного у таких ситуаціях. Це головне. Не жити життя за принципом “Моя хата з краю”, а відстоювати честь так гідність навіть чужих їм людей. На жаль без бидла не буває, але я не засмучуюсь, адже адекватних та свідомих людей набагато більше. А також я пишаюсь нашою поліцією, яка спрацювала дуже оперативно та ідентифікувала хуліганів за годину”, — заявив він.