Степанов розповів, що він проінспектував львівську маршрутку і рахував пасажирів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час свого робочого візиту до Львова особисто рахував пасажирів у львівській маршрутці. Про це він особисто повідомив під час брифінгу у Львові.

Міністр розповів, що вночі (ред. вночі на 22 червня) приїхав до Львова і зранку спеціально прокинувся, щоб подивитись, як дотримуються карантину у Львові.

За словами міністра, біля нього на світлофорі у Львові зупинився автобус, у якому було 15 пасажирів.

“Так, усі сидять, але тільки троє осіб було у масці”, – сказав Степанов.

Він порадив мешканцям області і надалі дотримуватись карантину.

“У вас треба більш жорстко посилити контроль за дотриманням карантинних заходів”, – сказав Степанов.

Міністр ОЗ додав, що у людей має бути “інстинкт самозбереження”. Степанов також додав, що ситуація у Львові є складна, але контрольована.

Степанов під час свого візиту також також анонсував кадрові зміни в області. Так, він звільнив з посади керівника Львівського обласного лабораторного центру Романа Павліва. Але не повідомив кого назначать на його місце.

Максим Степанов пояснив своє рішення тим, що керівництво Центру не справляється із кількістю ПЛР-тестів, які надходять.

Ба більше, Степанов поставив завдання збільшити кількість тестувань на коронавірус в регіоні.

Також міністр повідомив, що поставив завдання керівнику робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної НС, пов’язаної з поширенням коронавірусу, та директору департамента охорони здоров‘я Львівської ОДА, а саме:

– щодо термінового завершення епідрозслідування по випадках ковід-19 у медичних працівників, бо зараз це відбувається дуже повільно — з 268 розпочатих розслідувань завершено лише три;

– щодо забезпеченості лікарень необхідними лікарськими засобами відповідно до національного протоколу лікування ковід-2019.

– щодо налагодження повноцінної роботи лабораторії держпродспоживслужби та забезпечення її необхідною кількістю фахівців.

Звітність про виконання Степанов очікує до кінця тижня.