Голова МОЗ Максим Степанов звільнив керівника Львівського обласного лабораторного центру

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Очільник МОЗ Максим Степанов під час візиту на Львівщину звільнив з посади керівника Львівського обласного лабораторного центру Романа Павліва.

Максим Степанов пояснив своє рішення тим, що керівництво Центру не справляється із кількістю ПЛР-тестів, які надходять, пише Суспільне.Львів.

“Та черга, яка була тут створена, яку потім ми розвантажили за допомогою лабораторних центрів у інших містах — це недопустимі речі. На сьогодні там буде інша людина виконувачем обов’язків”, – сказав Степанов.

“Я бачу проблему керівництва – і була відповідна моя реакція. Я бачу проблему контролю лікарських засобів. Якщо на цьому тижні я не побачу конкретних зрушень, то не виключаю, що буду ставити питання заміни керівництва департаменту охорони здоров’я Львівської обладміністрації. Тому що ситуація складна. Будь ласка, робіть висновки”.

Проте він не повідомив хто саме очолить центр.

Також міністр зустрівся із персоналом лікарень першої хвилі, які приймають хворих на КОВІД-19. Зокрема, був у Львівській обласній інфекційній лікарні, 8-й міській лікарні та Центрі легеневого здоров’я, також був у 4-й лікарні.

Окрім цього, Степанов поставив завдання збільшити кількість тестувань на коронавірус в регіоні. Натомість МОЗ своєю чергою змінить фінансування ковід-пакету для Львівської області.

Максим Степанов повідомив, що лабораторія Держпродспоживслужби може збільшити проведення ПЛР-тестів до 300 за добу. Зараз, за словами міністра, там роблять 40 ПЛР-тестів вдень через брак працівників.