Понеділок, 27 Червня

Степанов: готуємо кадрові зміни в Департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

МОЗ ініціювало подання щодо кадрових рішень у Департаменті охорони здоров’я Львівської області, оскільки там не виправили помилки, на які вказувало міністерство. Про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на брифінгу в суботу.

Степанов додав, що приблизно місяць тому він відвідував Львівщину, яка довгий час є лідером за кількістю нових випадків коронавірусу.

“У нас була жорстка конструктивна розмова по всіх проблемних питаннях. Були поставлені відповідні завдання щодо виправлення ситуації, був даний відповідний термін.

По закінченню цього терміну, пройшов місяць, мною була відправлена відповідна комісія МОЗ, яку очолив один з керівників структурного підрозділу. Вони повернулися, показали мені результати перевірки. Зараз готується подання щодо кадрових рішень у Львівській області.

Можу сказати, що багато чого не просто не було виправлено, а навіть не звернули увагу на виправлення цих ситуацій. Тому буде зроблено відповідне подання щодо звільнення тих чи інших людей вже безпосередньо керівництвом Львівської ОДА”.

22 червня під час свого візиту на Львівщину міністр охорони здоров’я Максим Степанов анонсував кадрові рішення у Львівській області.

Тоді він звільнив з посади керівника Львівського обласного лабораторного центру Романа Павліва, пояснивши своє рішення тим, що керівництво Центру не справляється із кількістю ПЛР-тестів, які надходять.

“Я бачу проблему керівництва – і була відповідна моя реакція. Я бачу проблему контролю лікарських засобів. Якщо на цьому тижні я не побачу конкретних зрушень, то не виключаю, що буду ставити питання заміни керівництва департаменту охорони здоров’я Львівської обладміністрації. Тому що ситуація складна. Будь ласка, робіть висновки”.

Степанов раніше поставив завдання збільшити кількість тестувань на коронавірус в регіоні.

Максим Степанов повідомив, що лабораторія Держпродспоживслужби може збільшити проведення ПЛР-тестів до 300 за добу із 40 ПЛР-тестів, які там робили вдень через брак працівників.

Share.