Старий термінал аеропорту «Львів» вже влітку прийматиме рейси

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

З травня-червня цього року у роботу запустять старий термінал Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького.

Про це повідомила «Високому Замку» генеральний директор міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Тетяна Романовська.

Зараз там проводять поточний і косметичний ремонт, але суми реконструкції керівництво наразі не називає. Причина запуску старого терміналу — з літа львівське летовище прийматиме чимало додаткових чартерних рейсів, тож новий термінал не буде справлятися з навантаженням.

«З регулярними та деякими чартерними рейсами новий термінал може нормально впоратися, а ось з новими чартерами, яких буде по кілька на день — ні, — пояснює пані Тетяна. — Тому ми прийняли рішення про відновлення роботи старого терміналу. Там зараз проводять ремонт. Літаки мають відправлятися зі старого терміналу в нормальних умовах».

У 2019 році летовище міста Лева очікує збільшення пасажиропотоку на 37,7%. Керівництво веде переговори з кількома європейськими лоукостерами, авіаперевізниками Азії, компанією МАУ про відкриття нових рейсів зі Львова. У порівнянні з минулим роком, аеропорт планує перевезти більше двох мільйонів пасажирів.

Авіакомпанія Wizz Air вводить в аеропорт «Львів» на літній сезон сім додаткових рейсів (загалом перевізник буде виконувати 30 рейсів у тиждень). Зокрема, побільшає рейсів у Братиславу, Гданськ, Вроцлав, Берлін.

Як раніше повідомлялось, у зв’язку із рекордним ростом пасажироперевезень на аеропорт «Львів» у 2019 році очікує реконструкція аеродрому та відновлення роботи старого терміналу.

У планах на 2019 рік реконструкція старого пасажирського терміналу під термінал підвищеного комфорту, будівництво ангару, реконструкція готелю «Тустань», будівництво вантажного терміналу та інше.

Окрім відновлення старого терміналу у 2019 році запланували також добудувати зовнішні інженерні мережі нового терміналу, які не закінчили під час підготовки до Євро-2012, вартість яких обійдеться у 62 млн гривень, реконструювати аеродром за 158 млн гривень та збудувати новий аеровокзал за 67 млн гривень.

Share.