Wizz Air влітку суттєво збільшить частоту виконання рейсів зі Львова

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Угорський лоукостер Wizz Air у новому літньому сезоні суттєво збільшить частоту рейсів на п’яти авіанапрямках з міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького. Зі Львова авіакомпанія виконуватиме по 30 авіарейсів на тиждень.

Про це 19 лютого повідомила прес-служба львівського аеропорту.

Кількість рейсів буде збільшено на п’яти авіанапрямках зі Львова з 10, які виконує перевізник: у Братиславу – з 2 до 3; Гданськ – з 2 до 4; Берлін – з 2 до 4 та Вроцлав – з 3 до 5. Відтак авіакомпанія щотижня виконуватиме по 30 авіарейсів зі Львова.

Нагадаємо, угорський лоукост-перевізник Wizz Air відновив свою роботу у МА «Львів» ім. Данила Галицького усередині 2017 році, відкривши рейси у Вроцлав та Берлін.

У березні 2018 року – додано ще три: у Дортмунд, Гданськ та Катовіце. Згодом було вирішено почати польоти у Лондон-Лутон. Таким чином, станом на літній сезон 2018 року було шість напрямків, а влітку 2019 року їх стане фактично вдвічі більше – 10.

У кінці жовтня стартували рейси у Вільнюс та Братиславу, в середині грудня – у Франкфурт-Хан, а з 3 березня 2019 року – у Копенгаген.

Анонсовані рейси у Франкфурт та Копенгаген виведуть WIZZ AIR у абсолютні лідери за кількістю напрямків з/до аеропорту «Львів» – з березня наступного року авіакомпанія буде виконувати польоти у 10 напрямках, у шість країн Європи.

А частотність у літній сезон сягне 30 рейсів у тиждень.

До слова, за три роки пасажиропотік аеропорту “Львів” виріс з 700 тисяч до 1,6 млн пасажирів. У 2019 році планується залучити додатково ще 600 000 пасажирів.

Share.