Неділя, 24 Вересня

Скільки працівників Львівської міськради мобілізували

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Десятки працівників Львівської міської ради є мобілізованими. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомила начальниця управління персоналом ЛМР Лілія Савич.

42 працівники міської ради мобілізовані, з них 11 добровольці, загальна кількість військовозобов’язаних працівників – 326. Також є 31 призовник. Міська рада в межах закону, як і будь-який інший роботодавець, може бронювати чоловіків, фах яких є критично важливий для роботи.

Як зазначила керівниця, у Львівській міськраді є чоловіки, яких згідно із законодавством звільнили від мобілізації: мають трьох і більше дітей, на утриманні яких є діти з інвалідністю тощо.

«Війна триває, і ми повинні думати про альтернативу для тих посад, які традиційно були чоловічими. Думаємо над тим, що повинні шукати жінок з технічною освітою, але їх не так багато. Керівники дуже часто хочуть на технічні позиції чоловіків, як-от у житлово-комунальне господарство, а жінки можуть не погоджуватися на певні посади.

Будемо краще популяризувати технічні спеціальності серед жінок. Хоч у нас і нема обмежень щодо чоловічих чи жіночих професій, бо це суперечить законодавству, але так традиційно склалося, що є певні професії, на які жінки воліють не йти: водій, інженер тощо. Люди дивуються, коли інженер водоканалу – жінка», – додала Лілія Савич.