Неділя, 26 Травня

Якісні італійські системи опалення та водопостачання в Україні від прямого імпортера це Hydrotherm

Компанія Hydrotherm є ексклюзивним представником виробництва IVAR в Україні, пропонуючи клієнтам високоефективні системи опалення та водопостачання. В нас понад 10 000 позицій каталогу, розроблених і виготовлених в італійському головному офісі за найсучаснішими технологіями, а також індивідуальні системи та складні комбінації продуктів, Hydrotherm пропонує надійні рішення для більш комфортного життя.

IVAR виробляє компоненти систем опалення та водопостачання з 1985 року: термостатичні клапани, модулі прямого обліку тепла, розподільники тепла, труби та фітинги, насосні групи, розподільні колектори, а також компоненти для сонячних і геотермальних систем. І все це «Зроблено в Італії».

Приєднуйтесь до спільноти, якщо Вам цікаво:

  •  новинки з сфери ОВіК,
  • семінари для продавців та майстрів,
  • спеціальні ціни,
  • товари на замовлення,
  • великий запас складу.

Ми працюємо з монтажниками та девелоперами на індивідуальних умовах співпраці. В нас завжди безкоштовна та швидка доставка. Щотижневі імпортні поповнення складу.

Наш каталог налічує: Труби та прес-фітінги ALPEX / PEX, Комплектуючі до радіаторів, Терморегулююча арматура, Колектори та комплектуючі для теплої підлоги, Кульові крани та вентилі, Фільтри і системи очищення води. Переглянути каталог можна на сайті: www.hydrotherm.com.ua

Hydrotherm – офіційний представник групи IVAR в Україні.

https://www.facebook.com/hydrothermua