Понеділок, 26 Лютого

Серіал «Спіймати Кайдаша» повертається на екрани з розширеною версією

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Після зйомок серіалу «Спіймати Кайдаша», який підкорив мільйони глядачів, у його творців накопичилося чимало матеріалу, який так і не вийшов на екрани. Однак він увійде до розширеної режисерської версії, над якою почали роботу сценаристка Наталка Ворожбит і її команда.

Телеканал СТБ випустить «розширену режисерську» версію першого сезону з вирізаними раніше епізодами.

Актор Григорій Бакланов розповів про нову режисерську версію адаптації відомої повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я», що вийде незабаром на телеканалі.

Серіал «Спіймати Кайдаша» ― це історія, знайома кожному українцю до бoлю. У центрі сюжету ― життя простої сім’ї Кайдашів із села Семигори. Серіал зачіпає вічні теми: стосунки невістки і свекрухи, любов, дружбу, відданість. Він вийшов на каналі СТБ на початку березня і доволі скоро став найбільш обговорюваним проєктом у соцмережах, де отримав виключно позитивні відгуки.

«Незабаром на телеканалі СТБ відбудеться показ повних, розширених серій «Спіймати Кайдаша», де ви зможете побачити нові сцени, які до цього були відсутні у серіалі. Я дивитимуся. А ви?» ― написав на своїй сторінці у соцмережі Григорій Бакланов.

Нагадаємо, прем’єра телесеріалу відбулася 2 березня 2020 року на телеканалі «СТБ». Попри значний успіх серіалу, режисерка серіалу Наталка Ворожбит неодноразово заявляла, що не планує створювати другий сезон й підкреслювала, що ймовірність появи другого сезону надзвичайно мала.

Проте й не виключає повністю такої можливості, якщо їй забезпечать «комфортні умови» для написання сценарію другого сезону, дозволивши писати 1,5 року.

Сюжет лише віддалено заснований на повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я», події якої розгортаються у 1860-их роках через декілька років після скасування кріпацтва, оскільки творець серіалу Наталка Ворожбит зробила чимало змін у першоджерелі: вона перенесла події у період 2000/2010-их років та додала багато нових сюжетних ліній.

Події телесеріалу розгортаються хронологічно з 2005 по 2014 роки, протягом 9 років у період вже після відновлення незалежності України у 1991 році. Основні сюжетні лінії телесеріалу розгортаються навколо віковічної проблеми протистояння двох поколінь однієї родини — покоління батьків та дітей.

Читайте також: Хто знімався в серіалі “Спіймати Кайдаша”? Факти про головних героїв

Читайте також: Де знімали серіал “Спіймати Кайдаша”: перелік локацій