Хто знімався в серіалі “Спіймати Кайдаша”? Факти про головних героїв

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

12-серійний фільм Спіймати Кардаша вийшов на СТБ ще на початку березня. 11 березня на показали останні епізоди успішного серіалу. Та і досі в мережі не припиняють обговорювати дотепні жарти та динамічний сюжет українського телепроєкту.

Лише за 12 епізодів актори Віктор Жданов, Ірина Мак, Тарас Цимбалюк, Григорій Бакланов та Антоніна Хижняк зуміли підкорити серця сотні тисяч українців, а подивились серіал понад 12 мільйонів глядачів. Однак вони більше відомі глядачам, як Омелько, Марія, Карпо, Лаврін і Мотря. У серіалі “Спіймати Кайдаша” актори настільки майстерно перевтілились у персонажів повісті Івана Нечуя-Левицького, що тепер неодмінно асоціюватимуться з ними.

Журналісти LifeStyle 24 вирішили зібрати цікаві факти про головних акторів серіалу.

Віктор Жданов (Омелько Кайдаш)

Актор Віктор Жданов / Дзеркало тижня

Наразі Віктору Жданову – 52 роки. Народився він у селі Киселівка, що на Херсонщині. Мабуть, ще у шкільні роки Віктор Жданов мріяв стати актором, адже одразу після завершення навчання вступив до Херсонського училища культури. Там майбутня зірка театру та кіно вивчав акторську та режисерську майстерності.

Після завершення навчання Віктор Жданов багато часу приділяв театру. Та колоритні ролі у фільмах “Кіборги”, “Додому”, “Захар Беркут”, “Чорний ворон”, “Екс”, “Номери” та ін. допомогли актору привернути увагу і вітчизняних кіноманів. За свою роботу він отримав не тільки визнання прихильників, але й звання “Заслуженого артиста України” та міжнародні відзнаки.

Особливим щаблем у кар’єрі Віктора Жданова стала участь у популярному серіалі “Спіймати Кайдаша”. У стрічці актор очолив родину, перевтілившись у Омелька Кайдаша.

“Першим затвердили Кайдаша. Коли прийшов Віктор Жданов, ми одразу зрозуміли, що він – Кайдаш, і під нього вже підбирали сім’ю”,– розповіла сценаристка Наталка Ворожбит.

Щодо особистого життя, то Сергій Жданов щасливо одружений зі своєю колегою – акторкою Оленою Хохлаткіною. Подружжя разом працювало у донецькому театрі, однак після окупації частини Донбасу переїхало до Києва.

Цікаво, що донька Сергія та Олени успадкувала їхню любов до акторства. Оксана Жданова працює у Театрі драми та комедії на лівому березі Дніпра. Зіркова пара також має сина.

Ірина Мак (Марія Кайдашиха)

Акторка Ірина Мак в серіалі “Спіймати Кайдаша” / СТБ

Акторка Ірина Мак в серіалі “Спіймати Кайдаша” / СТБ

У липні 2020 року українська акторка Ірина Мак святкуватиме 50-річчя. За цей час зірка театру і кіно встигла підкорити вітчизняних кіноманів неперевершеними ролями.

Починала свою кар’єру вона з навчання у Київському інституті імені Івана Карпенка-Карого. Та, тільки отримавши диплом, ще не відома громадськості Ірина Мак з легкістю вийшла на сцену столичного театру. Акторка і досі виступає у Київському театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра, де прихильники можуть насолоджуватись її бездоганною грою.

Дебютувала Ірина Мак на екранах у 1994 році, у фільмі “Царівна”, в якому постала в ролі Оксани. Акторка також зіграла у стрічках “За законом”, “Темні води”, “Життя на двох”, “Кульбаба”, “Доктор Віра”, “Арифметика підступності” та ін. Знана вона і завдяки серіалу “Спіймати Кайдаша”: Ірина Мак там зіграла роль Кайдашихи. За словами авторів телепроєкту, цю акторку вони шукали найдовше.

“Довго шукали Кайдашиху. У театрі часто грають “Кайдашеву сім’ю”, але там нашу героїню зображують дуже гротескно. Ми не хотіли театральності, нам потрібна була реальність”,– розповіла Наталка Ворожбит. І цю “реальність” майстерно втілила Ірина Мак!

Підкорити серце талановитої акторки вдалось режисеру Ігорю Тихомирову. Подружжя має сина Макара, який також реалізовує себе в кіноіндустрії. Актор вже зіграв у фільмах “Кіборги” та “Межа”, а також в українських серіалах.

Ірина Мак з чоловіком та сином / Архівне фото

Тарас Цимбалюк (Карпо)

Чималу увагу українок привернув виконавець ролі Карпа – Тарас Цимбалюк. Актор постав перед глядачами “Спіймати Кайдаша” сильним та впевненим чоловіком, який може приймати інколи складні рішення та брати відповідальність на себе.

“Цікава історія з Карпом. Ми шукали брутального, самовпевненого сільського мачо, але все, кого ми розглядали – були не з нашого кіно. Я хотіла, щоб зайшов актор з чоловічою енергетикою, щоб мене до стіни прибило. І коли зайшов Тарас Цимбалюк, саме це і сталося”, – згадує Наталка Ворожбит.

Родом 30-річний красень з міста Корсунь-Шевченківський, що на Черкащині. Здобував освіту Тарас Цимбалюк у Києві, де поєднував навчання з роботою в театрах. Вперше на екранах він з’явився у 2011 році, коли зіграв другорядну роль у містичному серіалі “Щоденники темного”. Окрім цього, Тарас добре відомий глядачам за образом коваля Назара у серіалі “Кріпосна”.

Тарас Цимбалюк знявся у серіалі “Кріпосна” / СТБ

Тарас Цимбалюк неодружений. Однак у мережі актор залюбки публікує фото зі своєю обраницею – стилістом та фотографом Тіною Антоненко.

Тарас Цимбалюк з коханою дівчиною / Instagram / @taras.tsymbaliuk

Григорій Бакланов (Лаврін)

Особливу увагу автори серіалу “Спіймати Кайдаша” приділили образу Лавріна. Як і в книзі, персонаж є протилежністю свого брата. Він більш співчутливий, ніжний та уважний до жінок. Тому на цю роль запросили перспективного актора Григорія Бакланова.

Григорій Бакланов зіграв Лавріна у “Спіймати Кайдаша” / СТБ

25-річний одесит ще у шкільні роки закінчив акторські курси та згодом вступив до столичного університету. Будучи студентом, Григорій Бакланов отримав перші ролі в театрі та кіно. Дебютував він на телеекранах у фільмі “Зустріч”, після чого зіграв Семена у “Пекельній Хоругві”.

Цікаво, що, окрім акторської кар’єри, Григорій Бакланов ще й чудовий музикант. Хлопець грає чи не на всіх музичних інструментах.

Підкорити серце актора зуміла його колега Анастасія Цимбалар. З ефектною білявкою Григорій Бакланов залюбки красується на сторінках у мережі. Пара ще не узаконила свої стосунки.

ригорій Бакланов з дівчиною / Facebook

Антоніна Хижняк (Мотря)

Особливо переконливо свою роль у серіалі “Спіймати Кайдаша” зіграла акторка Антоніна Хижняк. 29-річна зірка майстерно перевтілилась у запальну Мотрю, яка готова сперечатись зі свекрухою та боротись за своє щастя.

Мотря-бензопила. Поки не заведеться, наче нормальна людина, але як тільки щось не по її – все, ховайся, “Джек-різник” відпочиває,
– прокоментувала свою роль Антоніна Хижняк.

Антоніна Хижняк зіграла Мотрю

Антоніна Хижняк зіграла Мотрю у “Спіймати Кайдаша” / СТБ

Відомо, що акторка родом з міста Українка, що на Київщині. Одразу після закінчення школи вона вступила до столичного університету та стала дипломованою акторкою. Працювала у театрі ляльок. Озвучує фільми українською та російською мовами. Окрім цього, Антоніна Хижняк залюбки постає і в кадрі. Акторка вже знялась у кінострічках “Кохання із заплющеними очима”, “Мамин синочок” та “Слід”.

А от особисте життя кінозірка воліє не афішувати. Антоніна Хижняк розлучена та має сина, який вражає схожістю із зірковою матусею.

Антоніна Хижняк з сином / Instagram / @tonya_actress

Дарина Федина (Мелашка)

А от про виконавицю ролі Мелашки – акторку Дарину Федину – відомо небагато.

Дівчина тільки починає акторську кар’єру. Родом Дарина Федина зі Львова. Два роки тому закінчила гімназію Шептицьких на Сихові у Львові та переїхала до Києва. Наразі вона навчається у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого. Дарина – не активний блогер, однак у мережі є ефектні фото, які вона зробила задовго до зйомок у серіалі “Спіймати Кайдаша”.

Дарина Федина / Facebook

Роман Ясіновський (Артем Головашин, колишній хлопець Мотрі)

Роман Ясіновський вступив до Тернопільського музичного училища на спеціальність вокаліста, диригента хору. А вже у 2004 році чоловік відкрив у собі новий талант – акторство. Молодого та прогресивного артиста відразу помітило керівництво Центру Сучасного Мистецтва «ДАХ» та запропонувало роботу. Паралельно Роман Ясіновський розвивався як актор, навчаючись у Київському національному університеті театру, кіно й телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого в майстерні Леся Танюка. З 2014 року Роман активно почав зніматися в повнометражних фільмах і серіалах

Розлучений. Виховує доньку. Із п’яти років співав у хорі «Зоринка». Також з дитинства співає у церкві. Раніше мав дискант, тепер — бас. Зараз є учасником церковного хору греко-католицької церкви в монастирі св. Василія Великого, який розташовано на Вознесенському узвозі в Києві.

У 2017 році в житті Романа Ясіновського настав переломний момент, який змінив його і як людину, і як актора. Це відбулося під час зйомок драматичного фільму «Кіборги». Актор зіграв у ньому одну з головних ролей – бійця з позивним «Гід».

Юлія Врублєвська (Тетяна, сусідка Кайдашів)

Юлія Врублевська – українська акторка, народилася в Луганську. Навчалася у КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого. Виїхала з Луганськ ще до навчання. У 2017 знялася у фільмі Припутні. У 2020 знялася у серіалі Спіймати Кайдаша.

“До речі, українську я теж так само вивчила в Києві. А потім вивчила вже суржик ніжинський. Бо Аркадій (Непиталюк, режисер фільму «Припутні») мені начитував мій тест, мої репліки в аудіоформаті, надсилав, я їх слухала й повторювала.”

Share.