Понеділок, 26 Лютого

Сергій Притула балотуватиметься в мери Києва

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Український телеведучий, волонтер, актор, і член політради партії “Голос” Сергій Притула балотуватиметься в мери української столиці від цієї політсили. Про це стало відомо на з’їзді партії “Голос” у вівторок 11 серпня.

«Київ – це мій дім. І для мене важливе відчуття захисту і безпеки у моєму домі. Маю за честь бути сьогодні серед вас – людей, які беруть на себе відповідальність і йдуть на ці вибори. І я йду разом з вами. Відчуваючи ваше плече, вашу підтримку.

Я балотуюсь на посаду міського голови Києва. Коли я стану мером, через рік мені не набридне, і я не складу мандат».

Сергій додав, що йде на вибори “з великим задоволенням” і збирається “робити історію успішного Києва”.

За словами голови партії Кіри Рудик, наразі у “Голосу” є “15 кандидатів у мери і 107 команд, які будуть виборювати своє право, щоб чесні, професійні і рішучі люди прийшли до влади”.

Вона також нагадала, що гасло партії на виборах “Твій голос здатен”.

Рудик розповіла, що усіх людей “Голос” відбирав за 4 критеріями: патріотизм, нульова толерантність до корупції, професійність і рішучість.

До слова, Приутла народився у 1981 році у славному галицькому містечку Збараж, що на Тернопільщині.

В червні 2019 Сергій Притула приєднався до політичної партії «Голос» та був у її списках кандидатів в депутати Верховної Ради України. Він продовжує свою роботу у політсилі попри те, що на парламентських виборах так і не пройшов нардепом до Верхвоної Ради. Наразі ведучий допомагає «Голосу» і є радником щодо багатьох політичних питань.

Станом на початок 2020 року Сергій передав на потреби армії близько 40 млн грн — це як його власні кошти, так і кошти людей, які жертвували на військо.

Як повідомлялось раніше, Віталій Кличко значно лідирує в боротьбі за посаду мера Києва.

41,7% киян готові проголосувати за чинного мера Києва Віталія Кличка на виборах столичного голови, опитування соціологічною групою “Рейтинг” (серед тих, хто визначився з вибором). Це майже в 4 рази більший відрив, від найближчого кандидата, або більше, якщо разом взяти рейтинг усіх чотирьох кандидатів після нього.