Середа, 21 Лютого

Ryanair вперше виконав рейс зі Львова до Італії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У понеділок, 6 липня, Міжнародний аеропорт «Львів» прийняв перший рейс лоукост авіакомпанії Ryanair з Італії. Перший літак з Болоньї приземлився у Львові о 14:00.

“Ми надзвичайно раді, що наші українські заробітчани можуть скористатися авіатранспортом”, – про це під час брифінгу повідомила керівниця аеропорту “Львів” Тетяна Романовська.

Також компанія відкриває ще два авіанапрямки до сонячної Італії.

Новий рейс Ryanair Львів–Мілан  стартує із 7 липня, з частотою два рейси на тиждень – у вівторок та суботу. На цьому ж напрямку із 17 липня планує польоти український лоукост SkyUp Airlines, із частотою два рази в тиждень по понеділках та п’ятницях.

А також напрямок Ryanair Львів–Рим, який має стартувати із 8 липня, і здійснюватися по середах та неділях. На цьому ж напрямку з 16 липня та частотою три рази в тиждень планує літати лоукост SkyUp, що виконуватиме рейси по вівторках четвергах та неділях.

Розклад і ціни

Рейси в Італію зі Львова Ryanair здійснюватиме двічі на тиждень:

  • до Мілану (аеропорт Бергамо) по вівторках і суботах. Рейс зі Львова о 14:20 у вівторок і 14:55 або 18:05 в суботу. Тривалість 2 години і 5 хвилин. Ціни розпочинаються від 24 євро в одну сторону.
  • до Рима (аеропорт Ф’юмічіно) – по середах і неділях. Зі Львова виліт о 12:25 в середу і 10:55 в неділю. Тривалість 2 години 15 хвилин. Ціни розпочинаються від 26 євро в одну сторону.
  • до Болоньї – по понеділках і п’ятницях. Зі Львова виліт о 14:35 в понеділок і 16:40/17:05 в п’ятницю. Тривалість 2 години. Ціни розпочинаються від 25 євро в одну сторону.

Плануєте подорож? Впевніться, що країна вас впустить. Для прикладу, аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького у перші робочі дні знімав до половини пасажирів з рейсів через відсутність відповідних документів, які дозволяють в’їзд в країну призначення. Тому МЗС України презентувало інтерактивну карту світу для планування подорожей за кордон.