Понеділок, 26 Лютого

Робота у Львові: львів’ян запрошують долучитися до екопатруля

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львів’ян запрошують долучитися до екологічного патруля і стати громадським інспектором або інспекторкою з охорони довкілля. Щоб проводити патрулювання, слід заповнити онлайн-форму.

Екологічний патруль у Львові стане першим в Україні. Екопатрулі працюватимуть не як громадські активісти, а на базі Львівської міської ради та водночас матимуть посвідчення від Державної екоінспекції.

Екопатрульні регулярно патрулюватимуть місто та околиці і фіксуватимуть будь-яке порушення щодо природоохоронного законодавства. Патрульних спочатку навчатимуть працівники Держекоінспекції. А після навчання їм вручать спецпосвідчення від Держекоінспекції. Такий документ дозволить екопатрулю інформувати, попереджати, а також складати адмінпротоколи та, за потреби, викликати поліцейських.

Більше про правові засади роботи громадських інспекторів можна почитати тут.

Вимоги до охочих стати екопатрульним:

1. Середня або вища освіта (бакалавр, спеціаліст, магістр).
2. Досвід громадської чи іншої діяльності у сфері охорони довкілля або суміжних сферах не менше двох років.
3. Знання основ екології та природоохоронного законодавства.
Охочих стати екопатрульними у Львові просять заповнити онлайн-форму або до 30 вересня надіслати на електронну пошту управління екології та природних ресурсів [email protected] резюме у довільній формі (обов’язково вказати контактні дані). Не пізніше 5 жовтня управління екології та природних ресурсів надасть відповідь і запросить кандидатів, що пройшли відбір, на співбесіду.

Якщо виникають питання, можна телефонувати за номерами 297 57 55 або 297 59 82.

Нагадаємо, недавно про створення екопатрульних 20 серпня ухвалив виконавчий комітет Львова. Він функціонуватиме на базі КП «Адміністративно-технічного управління». Це будуть спеціальні рейдові групи, які фіксуватимуть пoрушення природоохоронного закoнодавства. Забруднити довкілля тепер буде складніше: екопатрулі виїжджатимуть на маршрути регулярно і о будь-яку пору доби.