Понеділок, 14 Червня

Реконструкція вулиці Бандери: якою вона буде та зміни у русі 7 маршрутів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Вже з понеділка, 28 вересня, розпочинаються масштабні ремонтні роботи з реконструкції вул. Степана Бандери. Роботи відбуватимуться поетапно із відрізку від вул. Чупринки до вул. Антоновича. Загалом буде відремонтовано всю вулицю, протяжність якої 1,05 км.

На час ремонтних робіт відбудуться зміни в русі громадського транспорту. Автобусні маршрути № 15, № 24, № 41, № 42 та № 43 курсуватимуть за зміненою схемою руху. Трамвайний маршрут № 7 тимчасово припинить рух.

Автобуси їхатимуть за маршрутом: вул. С. Бандери – вул. Русових – вул. Київська – вул. Ген. Чупринки – надалі за маршрутом (в обох напрямках).

Трамвайний маршрут № 1 об’єднають із маршрутом трамваю № 7, який курсуватиме за маршрутом вул. Городоцька – вул. Підвальна – вул. Личаківська – вул. Мечникова – вул. Вахнянина (в обох напрямках). Трамвайний маршрут № 7 тимчасово рух припинить.

До слова, під час реконструкції вулиці Степана Бандери обіцяють зберегти старі дерева і висадити нові туї, липи та ялівець.

Тут залишать історичну бруківку і гранітні бордюри, асфальтними зробивши лише велодоріжки та велосмуги. Облаштують по вулиці понад 100 паркмісць, які розмістять між деревами у кишеньках.

Вулиця міститиме спільні дві смуги (по одній в кожному напрямку) для руху автотранспорту і трамваїв, однак у разі поломки авто для нього залишать місце, аби можна було об’їхати. Також будуть підняті пішохідні переходи при повороті на бічні вулиці, відбудеться реконструкція мереж та освітлення.

Майбутній вигляд вулиці. Лише покриття збережуть з бруківки

80% ремонту — це заміна мереж, це земляні роботи, бо ми міняємо колектор, а він на глибині від 6 до 12 м, мережі води, газу тощо. Роботи виконуватиме ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» за понад 209 млн грн. Завершити реконструкцію вулиці мають лише за 9 місяців до 30 червня 2021 року.

Share.