Вівторок, 27 Липня

Реконструкція вулиці Бандери: якими будуть покриття, ширина, велодоріжки, тротуари

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Вже з 28 вересня розпочнуться масштабні ремонтні роботи з реконструкції вул. Степана Бандери. Роботи відбуватимуться поетапно і розпочнуться з відрізку від вул. Чупринки до вул. Антоновича. Загалом буде відремонтовано всю вулицю, протяжність якої 1,05 км.

Спочатку ескізний проєкт реконструкції вулиці розробив комунальний «Інститут просторового розвитку», а робочий проєкт – ТзОВ «Трамдорпроект». Між ними немає суттєвих відмінностей, окрім дорожнього покриття.

«У попередньому проєкті планували частину вулиці вистелити бруківкою, частину асфальтом. Є незначні корективи, прийняли рішення, що буде бруківка, асфальтованими будуть лише велодоріжки», – про це у коментарі Tvoemisto.tv розповів речник ЛКП «Львівавтодор» Олексій Хміль.

Такою мала бути вулиця Бандери, однак буде замощена бруківкою крім велодоріжок

Деякі побоювання з приводу збереження дерев під час реконструкції має керівниця управління екології та природних ресурсів ЛМР Олександра Сладкова. На вул. Бандери також мають висадити саджанці липи, туї, ялівцю та кілька десятків кущів.

«Робочий проект передбачає збереження всіх дерев, незалежно від їх стану, судячи з того що я бачила. Втім, не впевнена, що з тією реконструкцією мереж, яку планують, дерева вдасться зберегти», – каже Олександра Сладкова.

Завершити реконструкцію вулиці мають лише за 9 місяців до 30 червня 2021 року. Роботи виконуватиме ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» за понад 209 млн грн.

Підрядник має відремонтувати всю частину вулиці протяжністю 1,05 км. Серед технічних вимог для реконструкції вулиці – фіксована ширина смуг проїжджої частини та велосмуг, підняті пішохідні переходи при повороті на бічні вулиці, реконструкція мереж та освітлення. Вулиця міститиме спільні дві смуги для руху автотранспорту і трамваїв, однак у разі поломки авто для нього залишать місце, аби можна було об’їхати. На вулиці висадять туї, липи та ялівець.

Share.