Середа, 22 Травня

Потяг Мукачево – Будапешт 9 грудня вирушить у перший рейс: ціни

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Угорська залізнична компанія 9 грудня запускає постійне сполучення за маршрутом Мукачево – Будапешт. Про це написав в.о. голови “Укрзалізниці” Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook.

“Перший рейс сполученням “Мукачево – Будапешт” стартує з 9 грудня цьогоріч. Це буде щоденний прямий безпересадковий маршрут. Рухомий склад, що курсуватиме євроколією, належить Угорським залізницям”, – написав Кравцов.

Він повідомив, що тривалість рейсу становитиме близько 6 годин.

© mukachevo.net

“З переваг – не витрачатимемо час на технічні операції для курсування на вузькій колії. Це зекономить час”, – повідомив керівник УЗ.

Потяг вирушатиме зі столиці Угорщини о 7:23 за місцевим часом і прибуватиме до Мукачева о 15:20 за київським часом. У зворотньому напрямку відправлення о 12:30 з прибуттям до Будапешта о 18:37.

Вартість квитка становить близько 23 євро або близько 730 гривень.

“На Мукачево ми маємо великі плани. Там маємо розвинуту мережу залізничного сполучення з усіма регіонами України, і створення мережі поїздів до ЄС дозволяє створити потужний хаб для таких перевезень”, – написав він, і додав, що наразі ведуться переговори із колегами з Чехії та Словаччини для запуску маршруту до Праги.

© mukachevo.net

До слова, проект пасажирського залізничного сполучення Мукачево-Будапешт обговорюється вже два роки. Запуск потяга між двома містами анонсували вже кілька разів, кожен раз він переносився.

Для прийому поїздів з Угорщини в Мукачево вже обладнали спеціальну платформу, а також відремонтували частину вулиці Вокзальної, яка веде до неї.

Нагадаємо, з 8 грудня запускаються безпересадкові вагони Київ – Вроцлав – Київ через Львів.

А також рух потягів за новим маршрутом Львів – Люблін планують розпочати на початку літа в 2019 року.