Неділя, 16 Червня

Положинський відмовився від ордена від Зеленського і дорікнув йому за справу Шеремета

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Відомий український співак та шоумен Олександр Положинський відмовився від ордена “За заслуги”, яким його нагородив Володимир Зеленський та дорікнув президенту за те, що такі нагороди повинні замість нього отримати музикант Андрій Антоненко “Ріффмастер”, лікарка Юлія Кузьменко та медсестра Яна Дугарь, які наразі є фігурантами справи про yбивcтво журналіста Павла Шеремета.

Про це Положинський заявив у своєму офіційному зверненні до президента, яке він опублікував у Facebook

“Я дізнався, що ви нагородили мене орденом “За заслуги” третього ступеня… Сьогодні, коли ми йшли в колоні, ми також згадували про людей, яких безпідставно, принаймні, жодного разу ще не було наведено дійсно вагомого доказу якоїсь їх провини, звинувачують в yбивстві – у тяжкому злoчині.

Це мій друг і колега – музикант Андрій Ріффмастер Антоненко, це доктор Юлія Кузьменко, це військовий медик Яна Дугарь. Ось ці люди дійсно заслуговують на нагороди, хоча б тому, що вже більш як півроку вони пoтерпають від беззaконня. І, в тому числі, ваше ім’я замішане у цій справі, тому що за вашої участі було проведено брифінг, де людей безпідставно було названо yбивцями – без сyду, без слідcтва, без доказів”.

Положинський сказав, що в нього вже є нагороди, яких йому цілком достатньо – це його концерти, його публіка та подяка шанувальників.

До слова, «Бумбокс», «Океан Ельзи» і «Тартак» заявили, що не дозволяли використовувати свої пісні на концерті “Пісенна історія сучасної України” до Дня Незалежності.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський присвоїв почесні звання “Заслужений артист України” білоруському виконавцю, екслідеру гурту “Ляпис Трубецкой” Сергію Міхалку та українському співакові та режисеру Михайлу Хомі, відомому як DZIDZIO.