Четвер, 13 Червня

“Бумбокс” та “Океан Ельзи” відреагували на пісенний номер до Дня Незалежності

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Представники гуртів “Бумбокс” та “Океан Ельзи” заявили, що не дозволяли використовувати свої пісні на концерті “Пісенна історія сучасної України” до Дня Незалежності.

Про це повідомляє Українська Правда.

Продюсер Бумбоксу повідомив, що з гуртом не обговорювали питання виконання їхньої пісні на концерті.

Про це ж заявила і представниця “Океану Ельзи”. За її словами, ОЕ на надавав дозволу на виконання їх пісні, і взагалі авторів навіть про це не поінформували.

“Ні, звісно, ніхто не питав”, – каже Самогонов.

“Щодо питань використання пісні “Океану Ельзи” сьогодні зранку — ні, не давали дозвіл! Ба більше – навіть не звертались”, – заявила Вікторія Хоменко.

На питання, чи буде Бумбокс судитися через використання в концерті їхньої пісні без дозволу, Согомонов відповів, що це «не має сенсу».

«Як пояснити, що “Вахтерам” — найвідоміша пісня гурту, але точно не найголовніша, тим більше для такого свята? Як пояснити, що держава повинна служити прикладом, а не опудалом? Як пояснити, що повага до музиканта / поета / артиста — це не нагороди, а розуміння того, що йому образливо стояти в одному ряду з деякими “колегами”? Такт і повага або є, або їх треба вбивати палицею», — сказав Согомонов нам у коментарі.

Лідер «Тартаку» Олександр Положинський також заявив, що пісню гурту взяли для концерту, не спитавши його.

В рамках святкових заходів до Дня Незалежності пройшов концерт “Пісенна історія сучасної України”. На ньому композицію “Бумбоксу” під назвою “Вахтерам” заспівав дует “Время и Стекло”. А пісню “Там, де нас нема” гурту “Океан Ельзи” виконав Андрій Данилко у ролі Вєрки Сердючки.

Пісні гурту «Тартак» «Понад хмарами» і «Ні, я не ту кохав» виконали Ніна Матвієнко і Потап із Павлом Зібровим відповідно.