Середа, 22 Травня

Польща закриває усі свої кордони для в’їзду іноземців

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Польський прем’єр-міністр Матеуш Моравєцкі оголосив у країні стан епідемічної загрози, відтак від сьогодні, 14 березня, Польща вводить низку заборон і обмежень.

Тимчасова заборона на в’їзд до Польщі іноземців почне діяти в ніч з суботи на неділю

Така міра вводиться спочатку на 10 днів з можливістю продовження на чергові 20 днів, а потім на черговий місяць

Матеуш Моравецький також повідомив, що будуть припинені міжнародні пасажирські та залізничні сполучення – це станеться в ніч на суботу. Він уточнив, що в ситуації, яка склалася, Польща не може дозволити собі відкривати кордони для іноземців.

Він зазначив, що внутрішній повітряний та залізничний рух залишиться без змін. Аналогічно буде у випадку з автомобільним рухом для поляків, які повертаються з-за кордону, але у цьому випадку будуть запроваджені суворі карантинні процедури.

Від опівночі з п’ятниці на суботу поляки обмежили діяльність торгових центрів. Тимчасово припиняють роботу ресторанів, пабів, клубів, барів і казино. Ресторани можуть обслуговувати клієнтів за допомогою послуги доставки.

Продуктові магазини, банки, аптеки, сфера обслуговування продовжать працювати.
Вводиться заборона на зібрання понад 50 людей.

Як повідомляють ЗМІ, в польських госпіталях знаходяться 67 пацієнтів з підтвердженим коронавірусом, один чоловік помер, а понад 500 чоловік госпіталізовано з підозрою на коронавірусну інфекцію. Кілька тисяч знаходяться на домашньому карантині.

Нагадаємо, з 13 березня Словаччина також заборонила в’їзд іноземцям. У Чехії запровадили надзвичайний стан та закривають кордони з 16 березня.

Додамо, що з 16 березня Україна також на два тижні закриває кордон для іноземців. Усі громадяни України, які зараз перебувають за кордоном, зможуть повернутися додому наземним шляхом. Проте Україна повністю обмежує пасажирське авіасполучення з 17 березня через спалах нового коронавірусу (і для українців також). Детальніше читайте тут.