Вівторок, 21 Травня

Україна повністю закриває пасажирське авіасполучення з 17 березня

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Україна повністю обмежує пасажирське авіасполучення з 17 березня через спалах нового коронавірусу, включно українцям. А починаючи з 16 березня Україна на два тижні закриває увесь кордон для іноземців.

Про це заявив спікер Верховної ради Дмитро Разумков в ефірі телеканалу Newsone.

З 17 березня з 00:00 годин воно буде повністю обмежено… Пасажирське сполучення повністю, авіа. Якщо ми говоримо щодо суші і морського, в першу чергу суші, то наші громадяни матимуть можливість повертатися на територію нашої держави”, – сказав він.

Голова ВРУ додав, що після 17 березня громадянам України доведеться повертатись до України автотранспортним шляхом. За його словами, обмеження наразі запровадили на два тижні.

З 16 березня Україна на два тижні закриває кордон для іноземців.

“Два тижні, починаючи з 00 годин 1 хвилини 16 березня 2020 року іноземні громадяни не зможуть потрапити на територію України. Ні літаком, ні поїздом, ні будь-якими іншими засобами. Виключення становлять іноземці, які мають право на тимчасове або постійне проживання в Україні…

Ті, хто вилетів з України чартерними рейсами у туристичну подорож точно повернуться додому згідно розкладу. Щодо інших громадян України: через 3 доби ми закриваємо регулярне авіасполучення. За цей час ви повинні повернутись додому.

Ті, хто з об’єктивних причин не встигне цього зробити, має звернутись в Українське консульство. У спільній взаємодії з українськими авіакомпаніями вони будуть повернуті додому окремими нерегулярними рейсами.

Ми вже успішно евакуювали громадян з Китаю. І вже цими вихідними спеціальний борт поверне додому українців, які застрягли на кордоні Італії та Словенії”, – повідомив у відеозверненні президент України Володимир Зеленський.

Президент запевнив, що усі, хто повернеться в країну, пройдуть медичну перевірку. У разі виявлення ознак захворювання – направлені в обсервацію.

Заборону на в’їзд для іноземців переглянуть через два тижні.