Понеділок, 11 Грудня

Побиття у Самбірському ТЦК: постраждалий розповів свою версію подій

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові суд обрав запобіжний захід працівникам Самбірського ТЦК, які незаконно утримували та знущалися з двох чоловіків.

Чоловік, якого побив військовий ТЦК та СП Самбора на Львівщині, розповів у Мережі свою версію подій.

Відео він опублікував в TikTok, пише ТСН.

Постраждалий розповів, як заступник начальника одного з відділів Самбірського РТЦК та СП, а також військовослужбовець-водій цього відділу утримували його та ще одного потерпілого у приміщенні центру, намагаючись примусити їх “добровільно” пройти військово-лікарську комісію для подальшої мобілізації.

За його словами, він наразі проходить лікування у медичному закладі. Після оприлюднення відео з побиттям до ТЦК та СП приїхало ДБР та швидка. Співробітники ДБР допитали його під запис як усе було.

@haldey_mag

♬ оригинальный звук – Agm

“Я їм розповів, що почали прибирти ліжка, з кров’ю затирати сліди. Там була така історія – спочатку він бив Рому, без пістолета. Потім я підвівся, кажу: що ви творите. Відео тоді ніхто не записував. Він вибіг до кімнати якоїсь, заскакує з пістолетом. Було клацання. Не знаю, що сталося, патронник, не патронник, але він прямо стріляв, це 100%. Потім, коли він розлютився, не знаю, що в нього в голові було, почалося те, що ви бачили на відео”, – розповів чоловік.

Чоловік також уточнив, як вдалося записати відео. Так, за його словами, мобільного телефону у нього не було, всі, хто перебував у кімнаті домовились знімати відео, хто кого б’є, і потім передавати своїм знайомим, щоб ці відео зберігалися.

“За вісім днів, що я там був, дуже багато було жахливого, у мене багато відео збереглося на гугл-диску. Вони думають, що в мене в телефоні (були відео – ред.), а я одразу все посилав. Я навіть ґрати намагався відкрутити, щоб вилізти. І втекти хотів. А потім думаю – якщо втекти, потім постійно ловитимуть”, – резюмував він.