Опитування Зеленського: ЗМІ дізнались теми решти запитань

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У день місцевих виборів 25 жовтня українцям хочуть поставити питання щодо медицини, школи і парламенту. Як повідомило видання “Strana” в Telegram-каналі у середу, 14 жовтня, про це розповів радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

“Питання стосуватимуться медицини, школи і парламенту. Але точних формулювань поки немає”, – розповів він.

В Офісі президента розповіли, що Україна знаходиться “на самому початку боротьби з корупційними кланами” і “змінити ситуацію може лише справжня воля українського народу”. Саме тому питання довічного покарання за корупцію в особливо великих розмірах і вирішили винести на “всенародне опитування”.

Сьогодні Президент Володимир Зеленський оголосив перше з 5 питань, які він має намір винести на опитування 25 жовтня – про дoвічне yв’язнeння за кoрyпцію в особливо великих масштабах.

Цитата: “25 жовтня на виборчій дільниці ти зможеш дати відповідь на 5 важливих питань. Отже, питання номер 1: Чи потрібно запровадити довічне ув’язнeння за кoрyпцію в особливо великих масштабах?

Неділя, 25 жовтня, приходь і вирішуй. Буде так, як вирішиш ти, бо Україна – це ти”.

В Офісі президента пояснили, що це опитування, на відміну від конституційного референдуму, не матиме прямих юридичних наслідків. У більшості фракцій Верховної Ради розкритикували ідею президента.