Один із львівських пабів закрили через порушення правил карантину

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

11 травня, у перший день послаблення карантину у Львові, зафіксували випадки порушення правил дотримання карантину закладами громадського харчування. Відтак, міська комісія ТЕБ і НС заборонила роботу одного з львівських пабів «Золотий колос», що знаходиться у проїзді Крива Липа. Таке рішення комісія прийняла під час позачергового засідання, сьогодні, 12 травня через порушення закладом заходів та правил карантину, передає Zaxid.net.

У понеділок ввечері у перший же день часткового відновлення роботи львівських ресторанів, у пабі «Золотий колос» зібралась велика кількість людей, порушуючи правила карантину щодо дистанції та перебування за одним столиком не більше двох людей. Нагадаємо, напередодні львівським закладам громадського харчування таки дозволили відновити роботу, однак лише на літніх терасах і за умови чіткого дотримання спеціального протоколу роботи.

«Від учора відкрились тераси при закладах громадського харчування у різних районах міста Львова. Були зауваження до роботи закладу громадського харчування «Золотий колос», що розташований на провулку Крива Липа, 6. Сьогодні на комісії було прийняте рішення про призупинення діяльності цього закладу громадського харчування», – повідомила очільниця міського штабу протидії коронавірусу Галина Слічна.

Міська комісія ТЕБ і НС зможе відновити діяльність пабу після того, як він виправить усі порушення. Мерія просить також мешканців повідомляти на «Гарячу лінію» про факти порушення карантину.

У прес-службі поліції Львівщини ZAXID.NET повідомили, що правоохоронці вивчають випадок із «Золотим колосом», однак наразі протокол про порушення карантину не виписали.

«Ввечері отримали виклик на «102», але коли наряд поліції приїхав на місце події, то заклад був зачиненим і людей там не було. Зараз правоохоронці проводять перевірку за цим фактом», – повідомила речниця поліції Світлана Добровольська.

Відомо, що відвідувачі у “Золотому колосі” не дотримувалися дистанції й маскового режиму.

Нагадаємо, штраф за порушення карантину для фізичних осіб становить від 17 тис. до 34 тис. грн, а для юросіб – від 34 тисяч до 170 тисяч гривень.

Раніше мер Львова сказав, якщо зафіксують кілька порушень, то у місті закриють всі літні майданчики, заявив мер міста.