П’ятниця, 30 Вересня

Львівські ресторани відкривають свої літні майданчики. Які нововведення

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Вже 11 травня у Львові багато закладів громадського харчування розпочнуть роботу своїх літніх майданчиків у зв’язку із послабленням карантину. Однак, місто розробило суворі правила для їхньої діяльності.

Робота літних майданчиків громадських закладів дозволена лише за умови дотримання правил, розроблених міськрадою. Порушників будуть одразу зачиняти. Якщо зафіксують кілька порушень, то у місті закриють всі літні майданчики, заявив мер міста.

Що нового та які правила літніх майданчиків?

Персоналу закладу мають проводити заміри температури кожних 4 години і фіксувати їх у журналі здоров’я. Вони мають бути у рукавичках та захисних масках, які повинні змінювати кожних 2 години.

Використовувати звичне паперове меню заборонено, натомість можна використовувати одноразові паперові меню або меню в електронному форматі.

Відвідувачам також мають проводити температуру. Якщо після проведення заміру температури у відвідувача виявлено підвищений рівень температури тіла (більше 37,5), то працівник закладу зобов’язаний повідомити відвідувача, що він повинен залишити територію і звернутися до сімейного лікаря. У випадку відмови відвідувача, працівник повинен інформувати про такий випадок поліцію.

Отримання та видача замовлення повинні здійснюватися при дотриманні соціальної дистанції за мінімального контакту з відвідувачами.

Страви можна подавати на посуді, якщо у закладі є посудомийна машина і є умови дотримання високотемпературної обробки посуду, або ж в одноразовому посуді з картону чи паперу. Прибори мають видавати лише в індивідуальній упаковці. До кожного замовлення радять видавати вологі серветки та дезінфектори в індивідуальній упаковці.

Перед відкриттям та після закриття мають проводити повну дезінфекцію закладу. І кожних 4 години – вологе прибирання літнього майданчику. Після кожного відвідувача його місце мають продезінфікувати та промаркувати таблицею чи наліпкою. Мерія рекомендує застосовувати безготівкову оплату. Кухня повинна проходити вологе прибирання та дезінфекцію кожних 3 години.

Можна користуватися туалетами закладу. Але туалетні кімнати повинні дезінфікувати після кожного відвідувача.

Share.