Нацгвардієць із Харкова зберігав наркотики в львівському хостелі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Галицький районний суд Львова на три місяці арештував нацгвардійця з Харкова, який зберігав у львівському хостелі наркотики. Поліцейські знайшли в кімнаті Руслана Ткача чотири згортки з метадоном, передає Zaxid.net.

Як вказано в матеріалах справи, уродженець Харкова Руслан Ткач, який служить у Національній гвардії, тимчасово живе у Львові. Слідство встановили, що в жовтні 2022 року для власних потреб через Теlеgгаm він придбав чотири згортки метадону загальною вагою 0,52 г. Придбані наркотики він зберігав у кімнаті, яку орендував у Dream Hostel у Львові на вул. Краківській, 5.

Невдовзі згортки виявили працівники хостелу й повідомили в поліцію. Під час обшуків поліцейські виявили в кімнаті Руслана Ткача чотири згортки з метадоном. Він стверджує, що придбав їх для власних потреб й не планував збувати. В суді він свою провину визнав та розкаявся.

Враховуючи обставини справи, 29 травня суддя Галицького райсуду Віктор Романюк визнав Руслана Ткача винним у зберіганні наркотиків за ч. 1 ст. 309 та ККУ та призначив йому 3 місяці арешту. Крім цього, він має сплатити 1888 грн судового збору. Цей вирок можна оскаржити в апеляційному суді.