Вівторок, 24 Травня

На трамвайних маршрутах № 3 і № 8 збільшено кількість вагонів

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», від 16 квітня збільшено щоденний випуск трамвайних вагонів на маршрутах міста. Зокрема, через великий пасажиропотік буде підсилено додатковими вагонами маршрути № 3 і № 8.

«Від 16 квітня ЛКП «Львівелектротранс» збільшить щоденний випуск трамвайних вагонів на маршрутах міста до 70 одиниць [ред. з 65 одиниць]. Зважаючи на інтенсивний пасажиропотік на сихівському напрямку та напрямку в бік південної частини міста (вул. Кн. Ольги – вул. В.Великого) додаткові одиниці рухомого складу розподілять між трамвайними маршрутами № 3 і № 8. Відтак щоденний випуск вагонів на маршруті № 8 буде збільшено до 18 одиниць, а на маршруті № 3 – до 12 одиниць», – розповів Іван Бондар, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс».

«Нічого з інших маршрутів не забиратимуть. Їх відремонтували з резерву. У нас є 102 вагони, а щоденний випуск наразі складає 65», – сказав він.

Додамо, що від 16 квітня 2018 року проїзд у львівському електротранспорті подорожчав.

Нагадаємо, цього року у співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку заплановано суттєве оновлення електротранспорту Львова – на меті придбати 50 нових тролейбусів та 40 трамваїв (10 нових трамваїв і 30 трамваїв з Берліна).

Share.