Від завтра дорожчає вартість проїзду в електротранспорті

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Від завтра, 16 квітня, проїзд в електротранспорті Львова становитиме 5 гривень, а вартість пільгового квитка – 2,5 гривні.

Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради 10 квітня.

Своєю чергою, міський голова Львова Андрій Садовий закликав мешканців користуватися місячними картками, що значно здешевить вартість одної поїздки.

«Я аналізував ціни, які сьогодні є на проїзд в електротранспорті в інших містах України. Так-от, ціна за купівлю місячної карточки у Львові є одна із найнижчих з усіх міст України. Тому я рекомендую львів’янам мати карточку, що значно здешевить вартість одної поїздки», – заявив Садовий.

Вартість абонентської картки становитиме 160 грн. Відповідно, якщо мешканець здійснюватиме 40 поїздок в місяць, вартість проїзду становитиме 4 грн, а при 53 поїздках – 3 грн.

«Коли підприємство збиткове, то стратегія одна – як мінімум, зробити його беззбитковим. Збитки підприємства покриваються з бюджету міста, а це ті ж кошти львів’ян. ЛКП «Львівелектротранс» є і буде залишатися дотаційним. Тут мова йде про те, щоб зменшити цю дотацію з міського бюджету, а міські кошти вкладати в ремонт ліфтів, ремонт доріг і лікарень.

Також, наголошую, що у нас проїзд для пенсіонерів залишається безкоштовним і для всіх пільговиків проїзд в електротранспорті безкоштовний», – додав Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Вартість абонементських карток із 1 травня буде такою:

  • місячної проїзної картки для користування в електротранспорті для підприємств, установ та організацій м. Львова – 200 грн;
  • загальної місячної проїзної картки для користування в електротранспорті – 160 грн;
  • електронної місячної проїзної картки для користування в електротранспорті – 150 грн (купівля через інтернет на сайті tickets.lvivelectrotrans.com.ua;
  • пільгової місячної проїзної картки для користування в електротранспорті для учнів та студентів – 80 грн;
  • електронної триденної проїзної картки для користування в електротранспорті – 50 грн.

*Повну презентацію можете переглянути на сайті ЛМР

Нагадаємо, вартість проїзду в електротранспорті зараз становить 3 грн, для студентів та учнів – 1,50 грн. Такий тариф у Львові встановили 1 вересня 2017 року.