П’ятниця, 29 Вересня

На тлі чуток про роман Жадан та Соловій вийшли разом на сцену у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Лідер гурту “Жадан і собаки” та письменник Сергій Жадан і співачка Христина Соловій продовжують підігрівати інтерес шанувальників до свого роману, інформує Новини.LVIE.

Пара знову з’явилася на публіці разом та, ба більше, подарувала фанам спільний чуттєвий виступ. Жадан та Соловій заспівали разом під час презентації артбуку письменника “Птах: вірші, що стали піснями”.

На сцені Львівської опери 48-річний музикант та 30-річна співачка знову показали хімію поміж них. Жадан та Соловій співали одне навпроти одного та майже злилися у поцілунку.

Нагадаємо, чутки про роман музиканта з молодшою на 18 років співачкою з’явилися після того, як їх заскочили під час прогулянки парком – Сергій та Христина трималися за руки та мило спілкувалися. До того ж, тоді ж стало відомо про те, що Жадан розлучається зі своєю дружиною Іриною Куніциною після 15 років шлюбу.

Подробиці концерту

Жадан презентував нову книгу, артбук “Птах: вірші, що стали піснями”. За словами Сергія, ці концерти були унікальними, бо навряд чи коли-небудь повторяться у такому складі. Львівського “Птаха” на сцені творили здебільшого саме львівські музиканти.

Спеціально з Німеччини приїхала Мар’яна Садовська — міжнародно визнана співачка у стилі world music, яку називають українською Бйорк. Вперше після багаторічної перерви на сцену вийшов й гурт “Мертвий півень”. Музиканти розкрили розкрито ім’я нового вокаліста — ним буде Юрій Рокецький.

Так звані “бойові” друзі поет, гурти “Жадан і Собаки” та “Лінія Маннергейма” з Олегом Кадановим, також приєдналися до презентації нової книги. Спеціальними гостями концерту стали легендарні “Брати Гадюкіни”. Заспівати разом із “Гадами” було давньою мрією Жадана — “Файне місто Тернопіль” і “Наркомани на городі” з музикантами виконував увесь зал.

Наступний концерт

Вже 23 серпня, у день народження Сергія Жадана, у столичному “Палаці Україна” відбудеться ще один унікальний концерт-презентація артбуку “Птах” у значно розширеному складі учасників. Зокрема, на сцену мають вийти Святослав Вакарчук, гурти “ДахаБраха”, Dakh Daughters, “Бумбокс”, Kozak System та інші.