П’ятниця, 17 Вересня

На сайті президента створили петицію про відставку Зеленського

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Український політтехнолог та політик Віктор Уколов з Дрогобича зареєстрував на сайті президента петицію за відставку Володимира Зеленського з посади президента України. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Ми, що підписалися нижче, закликаємо президента Володимира Зеленського виконати свою передвиборчу обіцянку і подати у відставку з посади Президента України через порушення Закону!

18 квітня 2019 року у програмі «Право на владу» кандидат у Президенти Володимир Зеленський пообіцяв подати у відставку, якщо порушить Закон.

Цим він дав надію на справедливе майбутнє і здобув підтримку 73% виборців у другому турі, який пройшов лише через 4 дні після тієї заяви.

7 липня 2020 року президент Володимир Зеленський зізнався, що не задекларував 5,1 млн. грн. доходів від погашення ОВДП, і цим порушив Закон «Про запобігання корупції.

Звертаємося до пана Президента із закликом дотримувати слова і подати у відставку, або визнати, що за 4 дні до другого туру 18 квітня 2020 року він збрехав своїм виборцям.

Володимир Олександрович неодноразово підкреслював, що відрізняється від старих політиків. Ми хочемо побачити підтвердження цим гучним заявам. Якщо пообіцяв — то іди!”, — наголосив Уколов.

Станом на ранок 10 липня петиція зібрала 9174 голосів з необхідних 25 000. Посилання на петицію тут.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання кoрупції виписало президенту Володимиру Зеленському два адміністративних протоколи за несвоєчасну подачу повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. Матеріали передадуть до сyду.

19 червня о 09:00 Хмельницький міський районний сyд розглядав адмінпротокол, що був складений щодо президента Володимира Зеленського за порушення карантину при відвідуванні кафе під час робочої поїздки в Хмельницьку область.

Однак суддя не зміг оштрафувати президента на 17 тисяч гривень, тому що він недоторканий. Суд у Хмельницькому звернувся до Верховного суду по роз’яснення, чи можна притягнути до адміністративної відповідальності президента. Зеленський ж мовив, що виплатить штраф добровільно.

Share.