Володимир Зеленський повідомив, що порушив закон і готовий понести покарання

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Президент України Володимир Зеленський зізнався, що готовий понести покарання за те, що він минулого року не задекларував зміни у майновому стані. Про це інформує Офіс президента в Телеграмі.

Президент Володимир Зеленський особисто проінформував Національне агентство з питань запобігання кoрупції про порушення ним законодавства у зв’язку з неподанням повідомлень про суттєві зміни в майновому стані.

Зеленський наголошує, що всі громадяни України рівні перед законом, і готовий нести відповідальність за пoрушення відповідно до чинного законодавства”.

В минулому році родина Зеленського отримала кошти в рахунок погашення вартості облігацій внутрішньої державної позики на 5,1 млн грн та придбала ОВДП на 5,2 млн грн.

Вартість цих облігацій перевищувала 50 прожиткових мінімумів, тому Зеленський повинен повідомити про зміни в майновому стані протягом 10 днів з часу купівлі та продажу ОВДП.

Проте до реєстру не надходили такі повідомлення. Однак в Офісі президента не пояснили, чому він не задекларував змін.

Нагадаємо, у червні цього року президент разом та іншими високопосадовцями були в Хмельницькому та порушили карантинні обмеження. Вони зайшли у місцеву кав’ярню випити  там кави, хоча робота кафе для відвідувачів в той період була заборонена.

Зеленського суддя не зміг оштрафувати на 17 тисяч гривень, тому що він недоторканий. Суд у Хмельницькому звернувся до Верховного суду по роз’яснення, чи можна притягнути до адміністративної відповідальності президента. Зеленський ж мовив, що виплатить штраф добровільно.

Цікаво, що до президентських виборів кандидат Зеленський запевняв, що добровільно піде у відставку, якщо порушить закон. Цю репліку він сказав під час обговорення кoрупційних схем та ймовірної до них причетності.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР