П’ятниця, 22 Вересня

На Одещині військкома відправили на передову після заяв, що він став доларовим мільйонером під час війни

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Військкома Єгора Смирнова з міста Южне Одеської області перевели на службу в одну з бригад, що виконує завдання на передньому рубежі, після повідомлень, що він під час війни «став доларовим мільйонером».

Про це повідомив Одеський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП), пише Громадське.

Інформацію про те, що «депутат та воєнком з міста Южне Смирнов став доларовим мільйонером під час війни, ще й “пригрів” у ТЦК двох своїх соратників», військкомат знайшов у соцмережах.

Напередодні про це писав колишній народний депутат України Ігор Мосійчук (від «Радикальної партії Олега Ляшка»). Він заявив, що Єгор Смирнов, депутат Южненської міської ради («Батьківщина») та за сумісництвом представник військомату, сприяв у наданні земельних ділянок фізичним та юридичним особам за хабарі.

Окрім того, Мосійчук звинуватив Смирнова в «роздачі повісток своїм кривдникам» і «переслідуванні їх загрозою мобілізації в особистих цілях».

«Нам кажуть про те, що дніпровський військом накупив майна на 350 тисяч доларів, але це дрібниця в порівнянні з тим, що собі накупив представник військомату та за сумісництвом депутат Южненської міської ради Смирнов Єгор Павлович. Тільки офіційно він награбував майна за час війни на більше ніж мільйон доларів», — пише Мосійчук.

В Одеському ТЦК та СП заявили, що звернулися щодо оприлюдненої інформації до правоохоронців, а Державне бюро розслідувань вже порушило кримінальне провадження.

«Командування однозначно засуджує будь-які способи незаконного збагачення, зловживання посадовими повноваженнями та не дозволить прикривати подібні оборудки військовою службою», — заявили там.

Окрім того, військкомат вирішив, з огляду на «суспільний резонанс» і «у межах загальних заходів із вирівнювання бойового навантаження на особовий склад», усіх трьох військових роти охорони (тобто, Смирнова і згаданих соратників) перевести для подальшої служби в одну з бригад, що виконує завдання на передньому рубежі.