Понеділок, 14 Червня

На Львівщині завершили великий ремонт дороги Східниця – Пісочна

Pinterest LinkedIn Tumblr +

25 вересня відбулось офіційне відкриття після ремонту автомобільної дороги T-1402 Східниця-Пісочна. ЇЇ довжина – 52,5 кілометри.

Дорогу розпочали ремонтувати у 2017 році, відтак відремонтували 21 км у вирівнюючому шарі та 13 км у верхньому шарі асфальтобетонного покриття. Через нестачу фінансування роботи призупинили.

“Загальна вартість ремонту – 411, 7 млн грн. Дорогу ремонтували на двох ділянках – Дрогобич – с. Пісочна та смт. Східниця – м. Борислав. На сьогодні, тут влаштували якісне асфальтобетонне покриття, з’їзди та тротуари у межах населених пунктів, металеве бар’єрне огородження, сучасні дорожні знаки маршрутного орієнтування”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Окрім того, за ініціативи Служби автомобільних доріг у Львівській області розробили та встановили вперше в Україні спеціальні знаки індивідуального проектування “Випереджайте безпечно”. Вони нагадуватимуть водіям про безпечний інтервал для випередження велосипедистів.

Ремонт проводила підрядна організація ТзОВ “Автомагістраль-Південь”.

Відремонтований автошлях є стратегічно важливий, оскільки веде до низки туристичних перлин Львівщини – Східниці, Верхнього Синьовидного, “Сколівських Бескидів”, фортеці Тустань, Трускавця тощо. Відтак відремонтований маршрут дозволить залучити ще більше туристів в регіон, а це сприятиме економічному, культурному та інвестиційному розвитку Львівщини.

Зазначимо, до кінця року в межах програми “Велике будівництво” в області цього року відновлять 317 кілометрів доріг. Львівщина отримала рекордну суму – понад 5 млрд грн на реалізацію цієї програми. Перший масштабний проект “Великого будівництва” в області – автомобільну дорогу Львів -Пустомити – Меденичі відкрили на початку літа. Її протяжність – 47, 5 кілометрів.

Share.