Субота, 15 Червня

На Львівщині вперше в Україні почали встановлювати нові знаки

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Львівщині вперше в Україні почали встановлювати нові знаки для безпеки велосипедистів. Про це повідомляє пресслужба Укравтодору.

«За ініціативи Служби автомобільних доріг у Львівській області у співпраці із представниками велоспільноти Львівщини (LvivBicycleClub, West Road Cycling, epiq club) та Агенти змін розробили спеціальні знаки індивідуального проєктування «Випереджайте безпечно», – йдеться в повідомленні.

Знаки планують встановити у місцях, де часто зустрічаються велосипедисти-шосейники. Вони закликають водіїв авто під час обгону велосипедистів обирати безпечну дистанцію, не менше ніж півтора метри. Знак буде прямокутної форми.

Нові знаки вже можна побачити на оновленій дорозі Східниця – Пісочна, Пустомити – Меденичі у Львівській області та на маршруті від КПП «Станиця Луганська» до Сєвєродонецька у Луганській області.

Ці знаки будуть взяті за стандарт і встановлюватимуться по всіх дорогах України. Але першими, звісно, у Львівській області.

“Чому знак і підпис саме такий, а не інакший – це справа глибинного підходу, з дослідженням та тестуванням, з гіпотезами і їх опрацюваннями, із залученням професіоналів в цій темі і нас. Тобто, знак саме такий, бо так він повинен бути найефективнішим. Останнє слово за поліцією – круглий чи квадратний”, – повідомляють у велосипедній організації West Road Cycling.

“Здається, просто знак. Але ми впевнені, що це матиме потужний вплив на свідомість громадян і толерування нас на дорозі”.

Очікувано, що після ремонту дороги перевалу Східниця — Борислав, на ньому з’явилося багато велосипедистів. Останнім часом навіть спортсмени собі обирають цей маршрут для бігу.