На Львівщині демонтували ще чотири об‘єкти радянської пропаганди

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Усі вони були у Яворівському районі

Сьогодні, 16 травня, на території Шегинівської громади, що у Яворівському районі, демонтували чотири об’єкти монументальної пропаганди ворога.

Як повідомили у департаменті комунікацій та внутрішньої політики ОДА, від радянського непотребу очистилися села Баличі, Великі Новосілки, Поповичі та Хідновичі.

«На території Шегинівської громади сьогодні декомунізували 4 із 6-ти об’єктів. Дякуємо голові Шегинівської громади за активну та послідовну громадянську позицію. Хочу зауважити, що Яворівщина станом на сьогодні є лідером серед районів області за інтенсивністю демонтажу маркерів «руского міра». Із вісімнадцяти об’єктів там вже демонтували десять. Дякуємо Яворівській районній робочій групі та головам територіальних громад! Від початку нашої роботи на території області загалом демонтували 34 об’єкти. Процес триває!», – наголосив т.в.о. директора департаменту комунікацій та внутрішньої політики ОВА Юрій Горун.

Нагадаємо, обласна робоча група з питань декомунізації при Львівській ОВА працює з кінця грудня 2022 року та має на меті до кінця 2023 року повністю очистити Львівщину від маркерів радянського минулого.