Неділя, 16 Червня

На Львівщині невідомі браконьєри застрелили молоду вагітну олениху

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В неділю, 24 травня, на Львівщині в селі Стільсько Миколаївського району невідомі браконьєри підстрелили молоду вагітну олениху, залишивши її помирати посеред лісу. Тварину два роки тому власник придбав у розпліднику в Золочеві, інформує LMN.

«Вже давно займаюся розведенням оленів. У Стільському лісі обладнав своєрідний вольєр, де вони живуть і розмножуються. Зараз їх у мене 14. Думав, що доростуть до відповідного віку і буду їх відпускати у природне середовище. Але після того, що сталося, навіть не знаю, як діяти. Наша фотозірка, так ми її називали, була дуже лагідною твариною і зовсім не боялася людей. А ще її дуже любили діти, які часто приходили до нас на екскурсії. Адже вона одна дозволяла себе фотографувати, я б навіть сказав, що вміла позувати на камеру.

У неділю син пішов годувати тварин і недобре закрив хвіртку. Наша дівчинка скористалася нагодою, відчинила її і пішла мандрувати до ставка, на якому в цей час було багато відпочивальників. Ті, хто її бачив, розповіли, що вона до всіх підходила, люди її годували і фотографувалися із тваринкою. А потім вона помандрувала у ліс. Біля 8 години вечора пролунав постріл. Ми швидко побіли на звук, але коли прибігли, нашу дівчинку вже врятувати було неможливо. Вона, із простреленими грудьми, померла у мене на руках», – розповідає власник Василь Корда.

Фото вагітної оленихи

Пан Василь звернувся із відповідною заявою до правоохоронних органів.

«Наразі за цим фактом ми відкрили кримінальне провадження», – розповідає слідчий Миколаївського відділення поліції Микола Волчанський.

«Оглянувши місце події, виявили свіжі сліди від мисливських патронів. Вже маємо і підозрюваних. Свідки бачили невідомих людей, які втікали з місця події після того, як пролунав постріл. Тож тепер їм загрожує до трьох років ув’язнення».

Нагадаємо, недавно в цьому ж селі на території заповідника «Стільське городище» мешканці села самовільно встановили капличку з Богородицею.