Субота, 18 Вересня

На деяких каналах, які транслюють онлайн-уроки для українських школярів, пропагують “рускій мір”

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Як інформує Цензор.нет, на цих каналах між онлайн-уроками підліткам “запихають” у голови альтернативну гібридну історію про поганий МВФ, “поганих” американців, “дискримінацію” російської мови та іншу російську пропаганду.

Наприклад, директор Львівської школи східних мов та бойових мистецтв “Будокан” Олександр Козловський заборонив вчителям закладу використовувати матеріал каналів “112”, “Zik” та “NewsOne” для підготовки онлайнуроків.

Чому влада не бачить нічого поганого в тому, що помічники російських пропагандистів влазять у голови українським дітям? Як вони заманюють дітей айфонами у “рускій мір”? Та чи можна із цим щось зробити?

Медіарух, Незалежна медійна рада та медійні громадські організації висловлюють обурення щодо трансляції телевізійних уроків під час карантину на проросійських, за їхніми словами, каналах NewsOne, 112 і ZIK.Про це йдеться в заяві, який оприлюднила Незалежна медійна рада у Facebook.

«Таке рішення суттєво зашкодить інформаційній безпеці України та інформаційній гігієні суспільства, адже воно суттєво розширить вплив російської та проросійської пропаганди, зокрема й на молоде покоління. Ми закликаємо владу переглянути своє рішення з урахуванням ризиків, які воно несе. Демонстрація відеоуроків на цих каналах збільшить їхню аудиторію за рахунок тих людей, які за інших обставин не стали б дивитися пропагандистські проросійські телеканали», – вважають медійники.

«Ми закликаємо владу переглянути своє рішення з урахуванням ризиків, які воно несе. Демонстрація відеоуроків на цих каналах збільшить їхню аудиторію за рахунок тих людей, які за інших обставин не стали б дивитися пропагандистські проросійські телеканали», – підкреслили автори заяви.

Вони також закликали інші українські телеканали, які не задіяні в проєкті «Всеукраїнська школа онлайн», зголоситися на участь у ньому.

Зазначимо, що усі три телеканали є частиною одного медіахолдингу, власником якого проросійський політик Тарас Козак — соратник кума Путіна, Віктора Медведчука.

Share.