Неділя, 25 Лютого

Львівська школа рекомендує учням не дивитися онлайн уроки на проросійських каналах

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Директор Львівської школи східних мов та бойових мистецтв “Будокан” Олександр Козловський заборонив вчителям закладу використовувати контент проросійських каналів “112”, “Zik” та “NewsOne” для підготовки онлайнуроків і не рекомендує батькам та дітям використовувати матеріал каналів.

Батькам дітей він порадив не користуватися їхнім контентом. Про це повідомляється на сторінці школи у Facebook.

Дорогі друзі! У зв’язку з широко розрекламованою кампанією по впровадженню дистанційного навчання з українськими дітьми “Всеукраїнська школа онлайн” від 6 квітня 2020 року, звертаємо вашу увагу на проведення on line занять з вашими дітьми на антиукраїнських каналах Zik, 112 та NewsOne!

Згідно з вищезазначеною інформацією, керівництво ЛСЗШ Будокан прийняло наступне рішення:

1) Не рекомендувати батькам та дітям використовувати контент каналів 112, Zik та NewsOne для дистанційного навчання школярів нашої Школи.
2) Вчителям ЛСЗШ Будокан забороняється використовувати контент дистанційної освіти на цих каналах при підготовці власних стрім-уроків, тематичних презентацій та проведення on-line занять.
Директор ЛСЗШ Будокан.
Олександр Козловський”, – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, що президент повідомив про старт Всеукраїнської школи онлайн 6 квітня.

Наразі щодня відбуваються зйомки уроків за збалансованою шкільною програмою, яку розробило МОН спільно з учителями. Кожен клас закріплений за конкретними каналами:

  • 5-й клас – ПлюсПлюс та 112 Україна
  • 6-й клас – ZOOM та NewsOne
  • 7-й клас – ZIK
  • 8-й клас – Індиго та УНІАН
  • 9-й клас – Рада та UA: Культура
  • 10-й клас – UA: Перший
  • 11-й клас – М1

Зазначимо, що усі три телеканали є частиною одного медіахолдингу, власником якого проросійський політик Тарас Козак — соратник кума Путіна, Віктора Медведчука.

Як інформує Цензор.нет, на цих каналах між онлайн-уроками підліткам “запихають” у голови альтернативну гібридну історію про поганий МВФ, “поганих” американців, “дискримінацію” російської мови та іншу російську пропаганду.

Медіарух, Незалежна медійна рада та медійні громадські організації висловлюють обурення щодо трансляції телевізійних уроків під час карантину на проросійських, за їхніми словами, каналах NewsOne, 112 і ZIK.Про це йдеться в заяві, який оприлюднила Незалежна медійна рада у Facebook.

«Таке рішення суттєво зашкодить інформаційній безпеці України та інформаційній гігієні суспільства, адже воно суттєво розширить вплив російської та проросійської пропаганди, зокрема й на молоде покоління. Ми закликаємо владу переглянути своє рішення з урахуванням ризиків, які воно несе. Демонстрація відеоуроків на цих каналах збільшить їхню аудиторію за рахунок тих людей, які за інших обставин не стали б дивитися пропагандистські проросійські телеканали», – вважають медійники.