Вівторок, 5 Березня

“Ми не будемо виконувати дурнуватих рішень”: співвласник !Fest про заборону працювати після 22:00

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

1 липня комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення продовжити карантин у Львові до 7 липня та обмежити роботу закладів харчування після 22.00 год. Однак не всі виконують рішення, а навіть відверто відмовляються. До того ж, поліція не звертає на них уваги. Йдеться про пивний театр “Правда” на площі Ринок.

Після рішення обмежити діяльність закладів харчування мер Львова Андрій Садовий пообіцяв знайти здоровий глузд у рішенні обласної комісії. Він розповів про роботу закладів громадського харчування до 22.00 год у ранковому ефірі на радіо «Львівська хвиля» та закликав рестораторів керуватись здоровим глуздом.

«Рішення обласної комісії про роботу закладів харчування до 22 години викликало багато запитань. Це розпорядження державної комісії, проте ми дамо роз’яснення, тлумачення для рестораторів, як ми це бачимо, бо має бути здоровий глузд. Як правило, всі ресторани у Львові, що працюють, то це лише літні тераси. В самому закладі може бути лише кілька людей, адже повноцінно ми їх не відкривали», — наголосив Андрій Садовий.

Як працює заборона насправді, розповів у мережі журналіст Степан Грицюк, який став очевидцем ситуації ввечері 1 липня.

“Сьогодні (1 липня, – ред.), в зв’язку з коронавірусом, міська комісія ТЕБ і НС обмежила в часі роботу закладів громадського харчування. Кафе і ресторани повинні працювати не довше, ніж до 22:00 год. В центрі приїхала поліція і людей з-за столиків буквально виганяли. Та й перелякані власники кав’ярень, побоюючись штрафів, були раді самі спекатися клієнтів. Але закон таки писаний не для всіх.

Ото стою майже опівночі на Ринку, а театр пива “Правда” забитий людьми. А поруч цілих три екіпажі поліції. Коли питаємо: “Хлопці, а ви чому нічого не робите?” У відповідь чуємо: “То питання до нашого керівництва”. Запитуємо: “А ви тут для чого?” І чуємо: “Для краси”.

Я розумію, що бізнес змучився від карантину і того сраного вірусу, що ресторанам треба жити. Але чому маленькі кав’ярні, які і так на ладан дихають, закрили, а величезним мережам закони не писані? А ви вчепилися Епіцентру. Так, я злий, бо не допив свою вечірню каву”, – написав Грицюк, опублікувавши фото та відео з площі Ринок.

Gepostet von Степан Грицюк am Mittwoch, 1. Juli 2020

Юрко Назарук, співвласник Холдингу емоцій «!FEST», відверто написав на своїй сторінці у Фейсбуці, що вони не збираються виконувати дурнуватих рішень будь-якої влади.

“Круто, коли є добра робота. І зовсім не круто, коли нема взагалі. Ми робимо все, щоб наші простори були безпечними. І вони такими є. Скільки б нам це не коштувало. І ми точно не будемо виконувати дурнуватих рішень, будь- якої влади.

Найгірше, шо може статись із владою – це втрата легітимності. І то дуже легко зробити приймаючи нерозумні рішення. Будьте оборежні – слизька стежка і ви вже на ній.

Думаю найкраще свої зусилля направити на лікарні та поліклініки – саме звідти наразі йде біда, а не ресторанів та музеїв. Так зробили усі цивілізовані країни”.

До слова, ресторан “Правда”, що на площі Ринок, належить до “Холдингу емоцій Фест!”.